נהג מרוצים ליום אחד

הרבה פעמים כשאנחנו צופים במשחקים ואירועי ספורט שונים, אנו מדמיינים בראש שלנו איך זה היה נראה אם אנחנו היינו שם במקום אותם ספורטאים מקצועיים. 

אנחנו מדמיינים כיצד היינו מכניסים לשער את הבעיטה שהחלוץ החמיץ או קולעים את הזריקה שהרכז החטיא. אין חלום גדול יותר מלהיות השחקן אשר מבקיע את שער הניצחון או קולע את הסל שמשנה את התוצאה בשנייה האחרונה. 

לא רק לגבי ענפים כמו כדורגל או כדורסל אנחנו נוטים לחלום חלומות שונות, אלא גם לגבי ענפים אחד. כל אחד על פי תחביביו, כל אחד על פי תחומי העניין שלו. אין ספק שאחד הענפים הכי פופולאריים ואהובים בקרב לא מעט גברים ונשים, הוא מירוץ מכוניות, ורבים מאיתנו חולמים להיות נהגי מרוצים לפחות ליום אחד. 

נהג מרוצים ליום אחד

מה זה אומר להיות נהג מרוצים?

אפשר למצוא לא מעט סדרות, סרטים וכמובן ניתן לצפות במרוצי פורמולה 1 הנערכים אחת למספר שבועות, בשביל להבין מה זה אומר להיות נהג מרוצים. לפחות בכל מה שקשור לנהיגה ועבודה עם הרכב עצמו. 

ברגע שיושבים על ההגה ולוחצים על הגז, שוכחים מהכל. עכשיו זה רק הנהג והרכב, מול המסלול, צריך לנהוג בשיא המהירות, מבלי להיפגע, מבלי שהמכוניות תתהפך, תיכנס ברכבים אחרים או תתקע, הכל במטרה לסיים את המרוץ ראשון. אין הרבה ענפי ספורט שיש בהם כל כך הרבה מתח ואדרנלין, בזמן יחסית קצר. 

איך אנחנו יכולים להיות נהגי מרוצים ליום אחד?

גם אנחנו יכולים להיות נהגי מרוצים, לפחות ליום אחד. גם אנחנו יכולים לחוות את אותה תחושה של מתח ואדרנלין, את התחושה העילאית שחווים כאשר לוחצים על הגז בשיא הכוח ודוהרים עם הרכב על המסלול. 

במסגרת מתחם פעילויות הכולל בתוכו מסלולים עבור רכבים לחובבים, אפשר ליהנות מחוויה יוצאת דופן. אומנם לא מדובר על מסלול הדומה לזה שרואים במסלולי פורמולה 1 וגם לא מדובר בכלי רכב דומים, בוודאי שלא בפרסום ותהילה דומים, ועדיין החוויה היא ייחודית, חוויה שמשאירה טעם של עוד וללא ספק תשאיר לנו זיכרון נפלא מפעילות יוצאת דופן. 

למי זה יכול להתאים?

פעילות שכזו יכולה להתאים לקבוצות שונות של אנשים. החל מקבוצות עובדים אשר מגיעות אל המתחם בשביל ליהנות מיום כיף וגיבוש, המשך בבני נוער שרוצים להרגיש מה זה לשבת מאחורי ההגה ולנהוג במהירות, בין אם יש להם רישיון ובין אם לאו, משפחות שרוצות לפנק את ילדיהן ביום כיף, ובין אם מדובר בקבוצות של חברים, זוגות ועוד. 

צריך לומר, בשביל להיות נהג מרוצים ליום אחד לא חייבים להיות נהגים מקצועיים, בוודאי שלא חייבים להיות נהגי מרוצים או נהגים ברכבים משמעותיים. אפשר ליהנות מהחוויה גם אם זו פעם ראשונה שאתם נמצאים בסיטואציה הזאת. מה שכן, חשוב לבוא עם בגדים מתאימים, מצב רוח טוב ולא לחשוש מהחוויה. 

איך זה מתנהל בפועל?

עליכם להגיע למתחם שלנו, זמן מה לפני שהפעילות מתחילה על מנת שנוכל להדריך אותכם כיצד להתנהל וכן בשביל שתוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי מה הולך לקרות. תוכלו בינתיים לשתות קפה ולהתארגן. 

לאחר מכן, כל אחד מהמשתתפים יגיע אל המסלול, ייכנס לרכב קרטינג, ייקבל הדרכה כיצד עליו להשתמש, ובמשך הזמן הנקוב על פי סוג ההזמנה שביצעתם, תוכלו ליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן, חוויה של נהג מרוצים ליום אחד. 

חשוב לציין, הפעילות יכולה להתבצע אך רק בימים בהם מזג האוויר מתאים לכך. בימים בהם שורר מזג אוויר סוער וקיצוני, אי אפשר לערוך את הפעילות אחר וזה עלול להיות מסוכן. 

מה צריך לדעת לפני שיוצרים איתנו קשר?

כאמור, פעילות שכזו יכולה להתאים לקבוצות שונות של אנשים, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים. בעיקרון, לא אמורה להיות מניעה מיוחדת מהשתתפות בפעילות, אך עם זאת, רק מי שנמצא בקו הבריאות ואין מניעה בריאותית ורפואית, יכול להשתתף בה. 

צריך להדגיש, הפעילות היא מאוד בטוחה. אתם מקבלים את כל האמצעים והכלים הנדרשים בשביל שתוכלו לנהוג באופן בטוח מבלי לחשוש. כפי שציינו, תקבלו מהצוות שלנו את כל המידע הרלוונטי בשביל להשתמש ברכבים בצורה בטוחה, כך שאין לכם מה לחשוש, אתם לא לבד. 

המתחם עצמו והמסלול בפרט הם בטוחים, עומדים בכל התקנים הרלוונטיים וקיבלו את האישורים הנדרשים לצורך פעילות. אנחנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע עם הכשרות נדרשות וכן לכולם יש את הניסיון הדרוש להפעיל את המקום, להדריך וללוות את האורחים שמגיעים אלינו.

למה קארטינג?

מי שצפה בתוכניות וסרטים על נהגי מרוצים ומרוצי פורמולה בכלל יודע, שהדרך להיות נהג מרוצים מקצועי מתחילה במסלול הקארטינג.

בדיוק כפי ששחקני כדורגל מתחילים את דרכם במגרשי קטרגל של ילדים וכפי ששחקני כדורסל מתחילים את דרכם בבתי ספר לכדורסל ובמגרשים עם סל המותאם לגובה שלהם, כך נהגי מרוצים מתחילים את דרכם המקצועית במסלול קארטינג 

מי שאיננו מכיר ומתמחה בתחום, עלול לחשוב שמדובר במסלול פשוט וקל המיועד לילדים, אך זה לא מדויק. מדובר במסלול מאוד מסובך ומורכב, שם לומדים את רזי הנהיגה המהירה, שם מקבלים את הבסיס לטכניקה הנדרשת בשביל להיות נהגי מרוץ מקצועיים. לכן מוטב להתחיל שם לפני שעוברים אל המסלול של הגדולים. 

מה צריך בשביל להיות נהג מרוצים ליום אחד?

אפילו אם אנחנו מציעים לכם להיות נהגים ליום אחד, עדיין יש תכונות ומאפיינים מסוימים שאתם צריכים שיהיו לכם. אחרת לא תתקשו מאוד לשבת מאחורי ההגה, ללחוץ על הגז ולהתחיל לנהוג בצורה בטוחה ללא פחד. 

ראשית, אתם צריכים להיות בעלי ביטחון עצמי ולסמוך על עצמכם ועל שיקול דעתכם.

נכון, לא מדובר במסלול מסוכן כמו של פורמולה 1 וגם לא במכוניות שמסוגלות לנהוג במהירויות דומות לאלו שאפשר למצוא במסלולים המקצועיים, ועדיין צריך להפעיל שיקול דעת, להיות עם ביטחון עצמי ולא להסס ללחוץ על הגז כשצריך. 

שנית, צריך להיות מוכן למתח ולאדרנלין, להיות מוכן לעשות את הדברים בקצב הרבה יותר מהיר מזה שאתם רגילים בזמן נהיגה בכביש רגיל. רק כך תוכלו להיות מוכנים לנהוג מהר וליהנות מהחוויה הזאת. לא מדובר בדבר סטנדרטי. צריך לזכור, זה שונה מניסיון להשתתף בענפי ספורט אחרים, הן בגלל המהירות והן בגלל העובדה שאתם יושבים בתוך מכונה משמעותית ורצינית. 

שלישית, עליכם לאהוב את זה. מי שלא אוהב לנהוג, מי שלא מתרשם מנהיגה מהירה וזה לא מדבר אליו, יתקשה מאוד להתחבר לכך כעת. לכן, אם אתם מבקשים להזמין לעצמכם מסלול או להיות חלק מקבוצה שעושה זאת, רצוי מאוד שתשאלו את עצמכם לפני כן, אם זה מתאים לכם. 

למה זו הפעלה נהדרת ליום כיף/גיבוש לעובדים?

מעסיקים ומנהלים במקומות עבודה רבים מחפשים פעילויות והפעלות אשר יכולות להתאים לימי כיף או גיבוש לעובדים. אין ספק, פעילות של נהג מרוצים ליום אחד, יכול להתאים למגוון רחב של מקומות עבודה עבור עובדים בגילאים שונים. 

זו פעילות מאוד פופולארית אשר מושכת אליה לא מעט מקומות עבודה המבקשים לארגן יום כיף או יום גיבוש, משלוש סיבות עיקריות.

ראשית, מדובר על פעילות ייחודית, יוצאת דופן, שונה מכל מה שמכירים וקיים בשוק. שנית, היא יכולה להתאים לקבוצה גדולה של עובדים, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים. שלישית, ניתן לשלב בה עוד פעילויות ואירועים, לפני או אחרי, על פי היכולות והתנאים שעומדים לרשות המארגנים. 

מדוע משתלם לפנות אלינו?

אצלנו תוכלו ליהנות מכל מה שאתם צריכים בשביל להיות נהגי מרוצים ליום אחד. יש לנו את הרכבים המתאימים, יש לנו את המסלולים המקצועיים ביותר, מדריכים ואנשי צוות, ציוד רלוונטי, יש לנו את הניסיון והידע בארגון ימי כיף, גיבוש והפעלות, וכן אנחנו מציעים לכם מגוון אפשרויות שונות אשר יאפשרו לכם להפוך את היום הזה לחוויתי ומיוחד. 

קבלו הצעת מחיר לפעילות נהג מרוצים ליום אחד במתחם אקסטרים סיטי

Table of Contents

גלרייה