פיינטבול במחיר מיוחד: החל מ- ₪100 לאדם כולל 150 כדורים

באופן טבעי, כשאנחנו רוצים לארגן יום כיף לעובדים שלנו או מפגש מיוחד לחברים ובני משפחה, אז שני דברים עיקריים ישפיעו על ההחלטה שלנו איפה ומה נארגן.

הדבר הראשון מתייחס לשאלה, מה יכלול המפגש, האם הוא יכלול פעילות מסוימות ואיזו פעילות, הדבר השני, כמה זה יעלה לנו. 

אחת ההצעות האטרקטיביות ביותר לצורך מפגשים מסוג זה, הוא משחק פיינטבול. מדובר על משחק מאוד פופולארי אשר צעירים ומבוגרים נהנים ממנו והוא יכול להתאים כפעילות משותפת בצורות שונות. 

משחק פיינטבול, הוא משחק שמזכיר בצורות שונות שדה קרב אמיתי, אך במקום רובים עם כדורים חיים, המשתתפים מקבלים רובים ואקדחים עם כדורי צבע אותם הם צריכים לירות על שחקנים מהקבוצה השנייה, במטרה לפסול ולהוציא אותם מהמשחק.

כל זה נערך במתחם שמזכיר, כאמור, שדה קרב אמיתי ועל כן השחקנים צריכים לדעת כיצד להתחבא, לארגן מתקפות, לפתח אסטרטגיות שונות ועוד. 

כאמור, מדובר בפעילות שיכולה להתאים לאירועים משותפים, חברתיים ומשפחתיים מסוגים שונים. זו פעילות שיכולה להתאים ליום כיף או יום גיבוש בעבודה, שכן השילוב של השתתפות כל העובדים במשחק ועצם זה שהם צריכים לעבוד ביחד, כיחידה אחת, אפילו אם מדובר על שתי קבוצות שנלחמות זו נגד זו, במטרה להגיע למטרה משותפת, מאפשרת להם לגבש תהליכי עבודה ודרכים בעזרתם יוכלו לפעול ביחד, להתמודד עם קשיים שונים ולהגיע אל תוצאות שונות. 

כמו כן, זו פעילות מהנה, כיפיית, פעילות שיוצרת הרבה אדרנלין ומשחררת הרבה אנרגיה, לכן היא גם יכולה להתאים לא רק לימי כיף או ימי גיבוש בעבודה, אלא גם לאירועים חברתיים, משפחתיים ואחרים. אפשר לארגן קבוצה של חברים ובני משפחה ולגרום להם להשתתף בפעילות וליהנות ממנה. 

צריך לומר, פעילות פיינטבול מתבצעת במתחמים שונים, כולל במתחמים של אקסטרים סיטי. חברה זו שמתמחה בארגון פעילויות מסוגים שונים הן עבור מקומות עבודה, מוסדות לימוד, לקוחות פרטיים ועוד, מציעה מלבד משחקי פיינטבול, גם פעילויות נוספות:

כל הפעילויות שנערכות במסגרת מתחמי אקסטרים סיטי, כוללים את הציוד המתקדם והטוב ביותר, שירותי קייטרינג חוץ, מדריכים ברמה גבוהה, ועוד שורה ארוכה של אטרקציות ייחודיות אשר יכולות להפוך את הפעילויות ליוצאות דופן ובלתי נשכחות.

אין ספק, כל מי שיבחר לפנות אל החברה ייהנה מפעילות חווייתית מיוחדת וגם יצליח להשיג את המטרות הנדרשות, בין אם מדובר בגיבוש עובדים או כל מטרה אחרת. 

כמה עולה פיינטבול?

כאשר אנחנו בוחנים אופציה של פעילות מסוימת ובפרט פעילות פיינטבול, כאמור, אחת השאלות שנשאל את עצמנו היא, כמה זה יכול להיות לנו. אם אנחנו רוצים להתייחס לשאלת פיינטבול מחיר, עלינו לקחת בחשבון שיש לא רק את שאלת המחיר של המשחק עצמו אלא יש גם צורך להתייחס להיבטים נוספים, נלווים.

למשל, כמה יעלה לנו האירוע כולו, כמה יעלה לנו אובדן יום עבודה, נסיעות או דברים אחרים. באופן טבעי, ישנם פרטים מסוימים שלא נוכל לתמחר ולא נוכל להתייחס אליהם באופן מדויק, מאחר וזה לא בהכרח נתון קבוע. מה עוד, שאם אנחנו בוחנים תועלות מול עלויות, ייתכן מאוד שזה לא רלוונטי אם נאבד יום עבודה, שכן התועלת תהיה הרבה יותר גבוהה. 

מה שבטוח הוא, השאלה כמה עולה פיינטבול יכולה להימדד על פי הנתון הספציפי של המשחק ויכולה להימדד על פי השאלה כמה יעלה לנו היום הזה בשלמותו. עלינו להחליט כיצד אנחנו רוצים לבחון את העניין. 

מחיר של פיינטבול נקבע בדרך כלל על פי פרמטרים מסוימים. למשל, כמה כדורי צבע אנחנו מבקשים לקנות עבור כל שחקן שמשתתף במשחק, שכן המחיר נקבע בהתאם לנתון זה.

ככל שנקנה יותר, המחיר יהיה גבוה יותר, אך זה גם אומר שהמשחק ייארך הרבה יותר זמן. זה אומר שהפעילות תהיה ארוכה יותר. 

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שלא נרצה שהמשתתפים יגיעו למתחם בשביל משחק שנמשך חמש או שש דקות. נרצה שהם יוכלו ליהנות מפעילות ממושכת, אך יחד עם זאת, שלא תהיה מסורבלת וקשה מדי עבורם. 

כמו כן, אם אנחנו בוחנים את השאלה מה המחיר של פיינטבול, הרי שעלינו לבחון כמה משתתפים יש במשחק, האם מדובר בכמות קטנה של אנשים ואז ייתכן מאוד שנוכל להסתפק גם בכמות יותר מצומצמת של כדורים, הרי סביר להניח שהם לא יצליחו לירות את כל הכדורים שנותנים להם במהירות ולא יסיימו את המשחק מהר. מצד שני, אם נקנה להם הרבה כדורים, יהיה להם מאוד קשה להגיע לסיום המשחק באופן אמיתי. 

חשוב לומר, בכל מקרה יש מגבלת זמן. כלומר, אנחנו שוכרים את המתחם למשך זמן מסוים, ובסיומו אנחנו צריכים לעזוב את המתחם בשביל שמשתתפים אחרים יוכלו להיכנס פנימה ולשחק. 

על מנת שלא נשקיע מעבר למה שאנחנו רוצים או יכולים, חשוב שנבחן כמה עולה משחק פיינטבול ואז נדע האם זה באמת משתלם לנו.

מעבר לכך, חשוב ונכון מצידנו לתכנן מראש איך אנחנו רוצים שהיום הזה ייראה. כך נוכל לדעת בדיוק, איך משחק פיינטבול משתלב בו, כמה זמן אנחנו רוצים שהוא ייערך ומה הוא יכלול. למשל, האם אנחנו רוצים להזמין עוד פעילויות במתחם או שזו תהיה הפעילות היחידה, האם אנחנו רוצים לבצע עוד פעילויות במקום אחר או שהפעילות היחידה שנספק לאורחים שלנו יהיה המשחק. 

כך נוכל לדעת כמה אנחנו יכולים וכמה אנחנו צריכים להשקיע, בהתאם נוכל לדעת כמה עלינו לשלם והאם זה משתלם לנו מבחינה כלכלית, האם יש לנו אפשרות לשלם את המחיר ואיך בדיוק ברצוננו לעשות זאת. 

מה מחיר הפיינטבול במתחם אקסטרים סיטי?

אצלנו תוכלו להנות מפיינטבול החל מ-100 שח לאדם כולל 150 כדורים לכל בן אדם, צרו קשר וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עם הציוד הכי משוכלל וכיפי שיש.

Table of Contents