פיינטבול לילדים במתחם EXTREME CITY

אנו במתחם אקסטרים סיטי מציעים פעילות פיינטבול לילדים החל מ-₪100 בלבד.

כשאנחנו רוצים לערוך יום כיף לילדים, בין אם זה באופן פרטי, לילדים שלנו או במסגרת אירוע יום הולדת לילד בגן או בבית ספר ובין אם זה באופן ממסדי, למשל, דרך גן, בית ספר, חוג, תנועה או כל מקום אחר, עומדות לרשותנו אופציות שונות מתוכן עלינו לבחור את האופציה המועדפת עליהם. 

בין האופציות השונות, אנחנו יכולים למצוא סרטים, הצגות, טיול בשטח, קומזיץ, חדרי בריחה, משחקי חברה, לייזר טאג, סדנאות יצירה, טיולי גרפיטי ועוד. אחת האופציות הפופולאריות ביותר לפעילות כיף עם ילדים, הוא פיינטבול. 

מה זה פיינטבול?

פעילות פיינטבול היא למעשה, ניסיון לקחת את שדה הקרב ולהעביר אותו למתחם בו יכולים ילדים ומבוגרים ליטול חלק מבלי להיפגע ומבלי שיקרה להם שום דבר רע.

במקום כלי נשק שיורים כדורים חיים, הם משתמשים בדמוי כלי נשק שיורים צבע ובמקום להרוג אחד את השני כמו במלחמה אמיתית, המטרה שלהם היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה מהמשחק, ולהשיג את הדגל שלהם. 

הרעיון הוא פשוט מאוד. הילדים מגיעים למתחם פיינטבול מיועד, שם הם מתחלקים לשתי קבוצות, מקבלים ציוד מתאים, כלי נשק עם צבע, ציוד הסוואה, ביגוד וכדומה, ובמשך שעה-שעה וחצי, הם יכולים להרגיש כמו חיילים אמיתיים. המתחם בנוי כמו שדה קרב לכל דבר, והילדים אמורים לירות אחד על השני כדורי צבע. 

המשחק דורש מהילדים הרבה מאוד תעוזה, נחישות, מהירות, שיקול דעת ומחשבה. לצד זה, הוא גם יוצר הרבה מאוד אדרנלין, מתח, מעורר מחשבה וללא ספק מעורר עניין ומאוד כיפי, בוודאי אם מדובר בילדים שאוהבים "אקשן" מסוג זה. 

האם פיינטבול מתאים לילדים?

הרבה מאוד הורים תוהים בשאלה, האם משחק פיינטבול מתאים לילדים. התשובה היא כן. למעשה, מדובר במשחק שאפשר לשחק אותו מגיל שש ומעלה. כל עוד המצב הגופני מאפשר זאת, אין שום מניעה שילדים ישחקו אותו. 

מדובר במשחק לא אלים, הוא לא דורש מגע בין השחקנים, הצבע שהם יורים אחד על השני לא מסכן ולא פוגע בהם, הם לא צריכים לשאת משקלים כבדים על הגב שלהם, ולא נדרשת מהם עבודה מאומצת ופעילות מסובכת מדי. 

במובנים רבים, משחק פיינטבול הוא לא שונה ממשחקים שהם משחקים בשכונה, אפשר לומר שהוא אפילו הרבה יותר בטוח, מאחר והם מקבלים כלים מותאמים לכך, נמצאים תחת השגחה של מבוגרים, והכל נעשה במתחם סגור שמיועד למשחק. לכן לא נשקפת להם שום סכנה, לא מגורם פנימי ולא מגורם חיצוני. 

האם פיינטבול הוא בטוח לילדים?

כאמור התשובה היא כן. לא רק בגלל כל הדברים שציינו, שהמשחק מכיל אך ורק כדורי צבע שאינם מסכנים את הילדים, וכן המתחם עצמו הוא סגור, מאובטח, ונמצאים בו אנשים מבוגרים, כולל מדריכים שיכולים לפקח ולהבטיח את בטיחותם, אלא גם בגלל שהכלים בהם הילדים משתמשים, עברו את כל המבדקים והמבחנים הנדרשים, קיבלו את התקנים הבטיחותיים הדרושים ונחשבים בטוחים לשימוש. 

חשוב להדגיש, לפני שהילדים נכנסים למתחם, הם עוברים הדרכה בה מסבירים להם כיצד לנהוג, מה לעשות, איך לשחק וכמה זמן יש להם. מעבר לכך, מאחר ויש מבוגרים בסביבה, אז אם חס וחלילה קורה משהו, תמיד אפשר לקרוא להם, והם יטפלו בעניין. 

כמה עולה פיינטבול לילדים?

בעיקרון, משחק פיינטבול, עולה 100 שקל עבור 150 כדורים, 120 עבור 200 כדורים, ו-150 שקל עבור 300 כדורים. 

יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון שתי נקודות מהותיות: הראשונה, ברגע שמדובר בקבוצה של ילדים, ייתכן שהמחיר יהיה נמוך יותר פר אדם.

הנקודה השנייה, מאחר ומדובר באירוע של ילדים, אז סביר להניח שיהיה צורך לשכור שירותי הסעות (באופן חיצוני), שירותי קייטרינג (אפשרי דרך המקום) ואולי שירותים נוספים. לכן, ייתכן והעלויות באופן כללי יהיו גבוהות יותר. 

בכל מקרה, רצוי לפנות ולברר, כמה עולה להשכיר מתחם פיינטבול על פי כמות המשתתפים וכן על פי כמות הכדורים שרוצים לשכור. 

מתי נכון לשכור מתחם פיינטבול לילדים ומה חשוב לברר לפני כן

כאמור, אפשר לשכור מתחם זה לילדים בגילאים שונים, החל מגיל שש. ניתן ורצוי לעשות זאת, במסגרת אירועי יום הולדת, סיום שנה, הפעלות בתנועה, קייטנה, חוג, וכן אפשר באופן כללי בלי קשר לאירוע כזה, למשל, אם רוצים לארגן יום כיפי משפחתי, יום כיף לכל ילדי המשפחה או השכונה, או יום כיף לילדים ולחברים שלהם. 

לפני ששוכרים מתחם פיינטבול, רצוי לוודא מה מזג האוויר הצפוי באותו יום, וכן יש לברר עם צוות המקום, מתי רצוי להגיע למקום ועם איזה ביגוד, בשביל שהילד יוכל להשתתף בפעילות וליהנות מהחוויה בצורה נוחה ובטוחה. 

הזמינו פעילות פיינטבול לילדים אצלנו

השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם

Table of Contents