לייזר טאג תל אביב: EXTREME CITY

עסקים, ארגונים, מוסדות ציבור וכן משפחות וחברים, רוצים ליהנות מעת לעת מימי כיף ייחודים ושונים. בילוי שונה מזה שנהוג לבלות ביום יום באופן רגיל. אז במקום לצאת לסרט, מסעדה או אפילו טיול בחיק הטבע, הם בוחנים אופציות אחרות שיכולות לשלב גם עניין, גם אתגר וגם לייצר תחושה מהנה למשתתפים בפעילות. 

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא במתחם לייזר טאג תל אביב. מתחם שהפך להיות מאוד פופולארי, הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים. מה שהתחיל בצבא האמריקאי בארצות הברית של שנות השבעים, הפך עם השנים לבילוי אזרחי מקובל ופופולארי בכל העולם, גם בישראל בזכות מתחמים דוגמא זה שפועל בתל אביב. 

מה זה לייזר טאג?

לייזר טאג הוא למעשה משחק בו המשתתפים מרגישים מה זה להיות בשדה קרב, רק במקום כלי נשק אמיתיים הם משתמשים בנשק מלייזר. 

המתחם בנוי כמו שדה קרב לכל דבר, השחקנים מחולקים לשתי קבוצות, יש להם תפקידים ברורים ומוגדרים, הם מקבלים נשק וציוד מתאים, וכך הם נלחמים קבוצה מול קבוצה.

חשוב להדגיש, מדובר במשחק בטוח לחלוטין, כל כלי הנשק קיבלו אישור וכוללים את כל התקנים המחמירים ביותר לבטיחות. 

צריך לציין עוד, מתחם לייזר טאג בתל אביב ובמקומות אחרים, נועד בשביל לספק למשתתפים חוויה אמיתית של שדה קרב. הכל בשביל לייצר תחושה שאכן הפעילות היא כמו הדבר האמיתי. 

מה המטרה בלייזר טאג

כאמור, שתי קבוצות נאבקות זו נגד זו, אשר המטרה של המשתתפים בכל קבוצה, היא לגרום לכמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה להיפסל, ולזכות בדגל של הקבוצה השנייה. לשם כך, לא מספיק רק להשתמש בנשק שניתן להן, אלא הם צריכים גם לתכנן אסטרטגיות, לפעול בצורה טקטית נכונה, לבצע שיתופי פעולה אחד עם השני ועוד. 

לייזר טאג בתל אביב

למי לייזר טאג מתאים

התשובה מתחלקת לשניים. בעיקרון, המשחק יכול להתאים לכל אחד ואחת, בוודאי למי שמחפש פעולה עם אדרנלין, חוויה שיש בה אתגר, מתח, משהו שונה ויוצא דופן שאי אפשר לעשות ביום יום בצורה רגילה. 

בפרט המשחק יכול להתאים לחבר'ה צעירים, אפילו חבר'ה לפני צבא, שרוצים להיכנס לאווירה, לדעת מה בדיוק צפוי להם.

למרות שמדובר בדבר שונה לגמרי ממה שצפוי בשדה קרב אמיתי, עצם העובדה שבעבר מתחמים כאלו שימשו צבאות אמיתיים לאימונים, יכול לתת תחושה איך זה ירגיש בזמן אמת. 

כמה עולה לייזר טאג בתל אביב של אקסטרים סיטי

חברת אקסטרים סיטי מפעילה את מתחם לייזר טאג בתל אביב, כפי שהיא מפעילה מתחמים דומים במקומות אחרים בארץ. חשוב לציין, החברה מפעילה מתחמי פעילויות ואטרקציות שונות, כך שניתן לשלב עם הפעילות בלייזר טאג פעילויות נוספות, וכן אפשר ליהנות:

שהחברה יכולה לארגן עבור הנוכחים והמשתתפים באירוע. 

המחירים משתנים בהתאם לכמות המשתתפים בפעילויות וכן בהתאם לכמות הנשק בו בוחרים להשתמש. באופן טבעי, ככל שיהיו יותר משתתפים, המחיר הכללי אומנם יעלה, אך פר משתתף המחיר יהיה הרבה יותר נמוך.  אך המחיר ההתחלתי לליזר טאג הוא החל מ- 100 ש"ח לאדם

צריך לומר עוד, אם מחליטים לשכור שירותים נוספים, למשל שירותי קייטרינג או סדנאות ופעילויות אחרות, אז כמובן שהתמחור יהיה שונה לגמרי. 

מה כולל הלייזר טאג בתל אביב שלנו?

כשאתם מגיעים אל מתחם לייזר טאג של אקסטרים סיטי בתל אביב, אתם יכולים ליהנות ממתחם מיוחד אשר בנוי כמו שדה קרב, כאמור. מתחם מרווח, עם הרבה עצים ומתקנים שונים שאפשר למצוא בשדות קרב ויכולים לעזור לצורך הסוואה, בריחה או כל דבר אחר בפעילות. 

מעבר לכך, תוכלו למצוא אצלנו סוגי נשקים שונים, מטעני נפץ, חומרי חבישה, וכן תלבושות מתאימות לצורך המשחק. 

כאמור, מי שרוצה יכול לשכור מגוון רחב של שירותים נוספים מחוץ למשחק, כולל שירותי קייטרינג חיצוניים עבור כל מי שמגיע אל הפעילות ואמור להשתתף בה. יש ליידע מראש את צוות המקום שאתם מעוניינים בשירות זה, וכמובן לתכנן את כל לוח הזמנים בצורה כזו, שיהיה ניתן גם להשתמש במתחם בזמן הפנוי וגם ליהנות משאר האפשרויות המוצעות לכם. 

מה רמת הבטיחות של מתחם לייזר טאג בתל אביב

באופן טבעי, אחד הדברים שמטרידים יותר מכל את מה שמי מבקש להגיע למתחם או מוזמן למתחם, על ידי מקום העבודה שלו או על ידי כל גורם אחר, זו שאלת הבטיחות. הרי כששומעים מה כולל המתחם ואיזו פעילות נערכת בו, עולות שאלות וחששות שונות. 

אך אין סיבה לחשוש. מדובר על מתחם בטוח ומאובטח, מתחם שקיבל את כל האישורים והרישיונות בשביל לספק פעילות של לייזר טאג, וכמובן גם כל כלי הנשק והאמצעים השונים אותם מספקים למשתתפים, הם בטוחים לשימוש, עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר. 

צריך להדגיש, קרני הלייזר אשר נורות מאותם כלי נשק שהמקום מספק, מאושרות לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי, אין בהן סכנה ואפשר להשתמש בהן בצורה חופשית ובטוחה. 

כמה זמן המשחק נמשך?

בעיקרון, זמן הפעילות במתחם לייזר טאג נמשך שעה עד שעה וחצי. יחד עם זאת, חשוב להגיע לפני הזמן, מוטב להגיע סביב שעה עד חצי שעה לפני, זאת בשביל להתארגן, לשתות משהו, לקבל הדרכה מהצוות במקום ולהתחיל להסתדר לפני הקרב. 

מאחר והמקום פעיל באמצע השבוע, אז עליכם לקחת בחשבון שייתכן מאוד שיהיו פקקים בדרך אל המתחם. אז תעשו חישוב מתי אתם אמורים לצאת מהבית או מהעבודה, בשביל להגיע בזמן אל המקום. 

מאיזה גיל אפשר להשתתף בלייזר טאג בתל אביב

למרות שנראה שמדובר במשחק שיכול להתאים לבני נוער או חבר'ה אחרי צבא, הרי שלייזר טאג יכול להתאים לכל אחד ואחת. מגיל 6 ומעלה. אם אתם בכושר והמצב הרפואי שלכם תקין, אין סיבה שלא תשתתפו ותהנו. 

קבלו הצעת מחיר לייזר טאג בתל אביב החל מ-100 שח לאדם

השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם

Table of Contents