לייזר טאג בראשון לציון – Extreme City

העיר ראשון לציון, הפכה להיות זה מכבר לאחד ממוקדי הבילוי הפופולאריים ביותר באזור המרכז. אל העיר מגיעים ילדים, בני נוער ומשפחות אשר רוצים לבלות ערב משותף או בסופי שבוע. 

העיר מציעה מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה, מועדונים, חדרי בריחה ועוד מגוון רחב של מתחמים שונים בהם ניתן לבלות וליהנות. 

אחת האופציות הפופולאריות ביותר לבילוי, בין אם זה עבור בני נוער, משפחות או קבוצות אחרות של אנשים, עובדים, חיילים, אורחים מחו"ל ועוד, היא לייזר טאג בראשון לציון. 

מדובר על מתחם ייחודי, אשר מזכיר במראה שלו מתחם אימונים צבאי או משטרתי, אך הוא מיועד לאנשים מן השורה, אשר רוצים להרגיש מה זה להיות בשדה קרב, עם כל האדרנלין, המתח והחוויה, אך בלי הסכנה שטמונה בכך. 

לייזר טאג ראשון לציון, כמו מתחמים דומים במקומות אחרים בישראל, מבוסס למעשה על מתחמים של הצבא האמריקאי משנות השבעים.

אז התאמנו החיילים באמצעות רובי לייזר מסוגים שונים. עם השנים, כלי זה הפך להיות אזרחי, בטוח ומאושר על ידי מכוני התקנים המתקדמים בעולם, כולל בישראל. מה שהפך את השימוש בכלים השונים לחוויה יוצאת דופן. 

הרעיון של מתחם לייזר טאג ראשון לציון, הוא לאפשר לכל הנוכחים לצאת מהשגרה במשך שעה-שעה וחצי, ללבוש בגדים מתאימים, לקבל ציוד רלוונטי כולל כלי נשק, וכך הם יכולים להרגיש כמו חיילים אמיתיים. המשחק כולל שתי קבוצות, לכל חבר בקבוצה יש תפקיד והם מתחלפים ביניהם אחת לכמה זמן. 

חשוב להדגיש, משחק במסגרת מתחם לייזר טאג ראשון לציון, מיועד לכל הגילאים, אפשר לשחק אותו מגיל 6 ומעלה, הוא מיועד לגברים ולנשים, לא צריך להיות עם ניסיון מוקדם בתחום ולא צריך להיות בהכרח בכושר שיא וביכולות פיזיות גבוהות.

כל אחד ואחת אשר רוצים ליהנות מהחוויה כחלק מהקבוצה איתה הוא מגיע אל המתחם, יכול להשתתף וליהנות מהחוויה. 

כל מה שצריך בשביל להשתתף במשחק במסגרת לייזר טאג בראשון לציון וליהנות ממנו, זו סקרנות, תכנון, ריכוז ודיוק, סבלנות, יכולת תכנון ואלתור, שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה ותכונות אחרות אשר נדרשות על מנת להצליח.

זאת כמובן בהנחה ורוצים לשחק את המשחק כמו חיילים אמיתיים בשטח. כאמור, לא צריך להיות בכושר שיא, אך אם רוצים להצליח ולהפיק תועלת רבה מן המשחק, צריך לקחת בחשבון שיהיה צורך לרוץ, להתכופף, לזחול ועוד. 

מהי המטרה ש לייזר טאג?

אחרי שתיארנו מה צריך כל משתתף במסגרת פעילות של לייזר טאג, צריך להבין מה בכלל המטרה של המשחק. 

אומנם בעבר, וגם היום במקרים מסוימים, הוא משמש כלי לאימון כוחות ביטחון במקומות שונים, אך כשניגשים למתחם לייזר טאג ראשון לציון באופן פרטי, אזרחי, הרי שהמטרות הן שונות לגמרי. 

בראש ובראשונה, המטרה העיקרית היא לשמור על הדגל של הקבוצה או לנסות לקחת את הדגל של הקבוצה השנייה. 

לכל קבוצה יש דגל והשחקנים צריכים להילחם ביניהם בשביל לקחת אותו. מטרה אחרת היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה אל מחוץ למשחק. 

זאת אפשר לעשות באמצעות שימוש בכלי נשק מבוסס לייזר. מדובר על רובים בסגנון סער, עוזי ועוד, וכן באמצעות ציוד ואמצעים נוספים, כולם מבוססים לייזר ואינם מסוכנים, לא באופן פיזי ולא באופן אחר. 

לא מדובר בעניין פשוט, שכן מתחם הלייזר טאג בראשון לציון של Extreme City, הוא מאוד מורכב, עמוס בעצים ודברים אחרים, למעשה הוא מזכיר שדה קרב אמיתי, כזה שקיים ביערות או במקומות דומים. 

צריך לומר, המתחם כשלעצמו כולל לא רק את אזור הפעילות עצמו אלא אזורים נוספים, בהם ניתן לנוח, לשתות קפה, להתכונן לקראת היציאה אל השטח וכן לקבל תדריך מפי עובדי המקום, מה בדיוק מותר וצריך לעשות, איך משתמשים בכלים ובציוד ואיך נהנים מהחוויה באופן מלא. 

הזמינו יום כיף בלייזר טאג בראשון לציון

אנחנו בחברת אקסטרים סיטי, מפעילים מתחם טאג לייזר בראשון לציון, אליו אתם יכולים להגיע עם חברים, בני משפחה, לארגן ימי כיף וגיבוש לעובדים שלכם, לערוך ימי הולדת או אירועים אחרים, ולמעשה לכל עת ולכל צורך, אתם מוזמנים להגיע אלינו וליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת מן הכלל. 

אנחנו מציעים לכם מתחם של טאג לייזר ראשון לציון אשר כולל את כל הציוד הרלוונטי עבורכם, בין אם מדובר בציוד הסוואה, רובים, מטענים, ציוד חובשים ועוד. 

כפי שיש לחיילים אמיתיים בשטח. המתחם עצמו בנוי כמו שדה קרב אמיתי ומאפשר לכם ליהנות מאפשרות להרגיש כמו בקרב אמיתי. 

מעבר למתחם לייזר טאג ראשון לציון, אנחנו מציעים במקום עוד מגוון רחב של פעילויות אשר יכולות להתאים לכל המשפחה וכן לקבוצות עובדים או קבוצות אחרים. 

המתחם כולל מקום למפגשי סדנאות גיבוש, פיינטבול, רכיבה על אופניים, טיולי איזי ריידר ועוד. אנחנו גם מציעים ללקוחות שירותי קייטרינג בשטח על פי הזמנה. 

חשוב לומר, מאחר וקיים ביקוש רב, רצוי מאוד להזמין מקום מראש, מוטב לארגן קבוצה אשר תוכל להשתלב וליהנות מהמתחם ביחד, ולתאם איתנו את כל מה שצריך על מנת לארגן את האירוע. 

המקום פועל כל השנה, אך מאחר ויש תקופות הרבה יותר עמוסות, מומלץ להזמין מראש מקום למועד בו אתם רוצים להגיע. 

זמן הפעילות במתחם לייזר טאג בראשון לציון הוא שעה-שעה וחצי, אך על מנת שתוכלו להתכונן מראש, לקבל את ההדרכה הנדרשת ולהיכנס למתחם מוכנים ומזומנים לקרב, אנחנו מציעים לכם להגיע קודם לכן. 

לפני סיום נזכיר, נכון שמדובר על קרב, נכון שהרבה מונח כאן על הכף, אך בסופו של דבר זה כיף גדול, חוויה יוצאת מן הכלל שלא תישכחו הרבה זמן. תבואו אלינו, תיהנו, ותהיו בטוחים שתחזרו הביתה עייפים אך מרוצים. 

קבלו הצעת מחיר ללייזר טאג בראשון לציון

השאירו פרטים למטה ואחד מסוכני המכירות שלנו יחזור אליכם בהקדם

Table of Contents