לייזר טאג מחיר – כמה עולה לייזר טאג ומה חשוב לשאול?

כשמארגנים אירוע עבור יום כיף, יום גיבוש או לכל עניין אחר, באופן טבעי אחד הפרטים שישפיעו על ההחלטה איזה אירוע לארגן, איפה ומה בדיוק הוא יכלול, הוא מה המחיר של לייזר טאג, ואיך הוא עומד ביחס לגובה התקציב שעומד לרשותנו, ביחס לכמות המשתתפים ומשמעות האירוע?

אין ספק שאחד הפעילויות הפופולאריות ביותר עבור יום כיף, יום גיבוש או עבור צרכים אחרים, הוא פעילות לייזר טאג.

מדובר בפעילות אשר הפכה להיות מאוד פופולארית בישראל, בין אם זה בקרב לייזר טאג לילדים ובני נוער, חבר'ה לפני ואחרי הצבא, עובדים, משפחות ועוד. 

הרעיון הוא לגבש קבוצה של משתתפים, אשר מגיעה למתחם אשר מדמה שטח קרב, שם הם מקבלים רובי לייזר מסוגים שונים וציוד נוסף, ובמשך שעה-שעה וחצי הם נלחמים בשתי קבוצות, במטרה להשיג את הדגל של הקבוצה השנייה ולהוציא כמה שיותר משתתפים ממנה אל מחוץ המשחק. 

המשחק איננו אלים, איננו מסוכן, והוא יוצר הרבה מאוד אדרנלין, מתח והתרגשות אצל המשתתפים. 

אך לפני שניגשים להזמין מקום עבור פעילות זו, צריך לדעת כמה עולה לייזר טאג, מה המחיר שצריך לשלם עבור פעילות כזו. 

במאמר זה אנחנו ננסה לענות על השאלה, ונתייחס לפרטים שונים שיכולים להשפיע על המחיר ועל החוויה בכלל. 

צריך לומר, מחיר פעילות לייזר טאג מושפעת מגורמים שונים, ולכן מאוד ייתכן שהמחיר יהיה אחר עבור שתי קבוצות שונות, שכן כל קבוצה הזמינה סוג אחר של פעילות או סוג אחר של נשק וציוד. 

כשבוחנים פעילות לייזר טאג, צריך לזכור שמעבר לעלויות הפעילות עצמה, יש גם עלויות נלוות. החל מהעובדה שצריך לוותר עבור פעילות זו על יום עבודה, ישנן הוצאות על דלק ונסיעות, אם מדובר בקבוצת עובדים, תלמידים או כל קבוצה מגובשת אחרת, אזי ייתכן שצריך לשכור אוטובוס או מיניבוס בשביל להגיע אל היעד. 

מעבר לכך, סביב הפעילות עצמה, יש לדאוג לדברים שונים, כמו למשל שירותי קייטרינג בשטח ואולי גם פעילויות נוספות. לכן, זה נכון לבחון את הנקודה של מחיר פעילות לייזר טאג, אך צריך לזכור שיש עוד הוצאות. 

כמה עולה לייזר טאג וכיצד המחיר נקבע?

כשמסתכלים על פעילות לייזר טאג מחיר, בעיקרון צריך להבין שהוא נקבע על פי משך הזמן ששוכרים את המתחם, וכן על בסיס סוגי הנשק שמבקשים לשכור עבור המשתתפים. 

כמות המשתתפים עצמה תשפיע על העלויות, ככל שיש יותר שחקנים, אז צריך להשתמש ביותר כלי נשק מה שכמובן מעלה את המחיר. 

לייזר טאג מחיר יכול לנוע בין 100 ל-150 שקל למשתתף. מאחר ובעלי המתמחים ירצו לסגור עם הקבוצה, מתוך הבנה שאם הם לא יקבלו מחיר נוח אז יפנו למתחם אחר, ייתכן מאוד שהמחיר יהיה נמוך יותר, למשל, אם מדובר על קבוצה גדולה של משתתפים. אז משתלם לבעל המתחם לדרוש מחיר נמוך יותר. 

מעבר לכך, המחיר נקבע לפעילות בת שעה-שעה וחצי, אם חברי הקבוצה ירצו לשכור את המתחם למשך זמן ממושך יותר, אז המחיר יהיה גבוה יותר, אך שוב, סביר להניח שהוא יהיה נמוך באופן יחסי, בגלל כמות המשתתפים בפעילות. 

כאמור, העלויות נקבעות על פי כמות המשתתפים וכן על פי סוגי הנשקים אותם מבקשים לשכור עבור הפעילות. 

יהיה ניתן לצמצם את העלויות באופן מסוים, אם נניח מחליטים לשכור פחות כלי נשק או פחות אמצעים אחרים. 

חשוב להדגיש עוד נקודה, בתקופות מסוימות בשנה, תקופות שנחשבות "מתות", ישנם מתמחים שעורכים מבצעים, מספקים הנחות ומאפשרים לכל מי שרוצה להשתתף בפעילות בלייזר טאג, ליהנות ממחירים הרבה יותר נמוכים מהרגיל. 

ההסבר לכך הוא פשוט, במקום שהמתחם יעמוד מיותם, אז הבעלים מעדיפים להציע פעילויות במחירים נמוכים יותר ולייצר רווח, גם אם הוא נמוך יחסית. 

אם אתם מארגנים פעילות למקום עבודה, בוודאי אם מדובר במקום עבודה גדול, אז אתם יכולים לבחון אופציה לשכור את המקום מספר פעמים, ואז תוכלו לקבל עבור פעילות לייזר טאג מחיר ידידותי. 

זה ישתלם לבעל המתחם, שכן הוא גם נהנה מקבוצה שחוזרת אליו שוב ושוב וגם נהנה מלקוח מרוצה, אשר ייתכן וירצה להגיע אליו גם באופן פרטי, וכן להמליץ על המקום לאחרים. 

קבלו הצעת מחיר משתלמת ללייזר טאג באקסטרים סיטי

השאירו פרטים כאן למטה ואחד מנציגי המכירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם

Table of Contents