לייזר טאג בנתניה החל מ-₪100 לאדם – Extreme City

אם הגעתם לכאן, כנראה שחיפשתם פעילות לייזר טאג בנתניה איכותית ומהנה במיוחד.


כמה פעמים בחיים שלכם, ראיתם סרט אקשן ואמרתם לעצמכם, "הלוואי ויכולנו להשתתף בסצנות כאלו?", כמה פעמים בחיים שלכם דמיינתם את עצמכם בתוך שדה קרב, שאלתם את עצמכם, כיצד תתנהגו אם תהיו בסיטואציה כזו. 

כל מי שמגיע אל מתחם לייזר טאג בנתניה, יכול לחוות את החוויה, גם אם לא באופן אמיתי, הרי שהוא יכול במשך שעה-שעה וחצי, להרגיש את האדרנלין, מתח, לתכנן ולהוציא לפועל אסטרטגיות קרב ולדמיין מה חיילים מרגישים בשדה קרב. 

חוויה זו, מנסה חברת אקסטרים סיטי להעביר דרך מתחם לייזר טאג בנתניה, כמו דרך מתחמים אחרים שהיא מפעילה ועומדים לרשות כל מי שמגיע אליהם.

פיינטבול נתניה

המטרה היא, לאפשר לאורחים שמגיעים למקום ומשתתפים במשחק, לחוות את אותה אנרגיה ותחושה שיש בשדה קרב. זאת באמצעות מתחם מאובזר היטב, כלים וציוד המזכירים ציוד קרב אמיתי, אך כזה שמבוסס על לייזר. 

מתחם לייזר טאג בנתניה, בדומה למתחמים אחרים אשר מופעלים על ידי חברת אקסטרים סיטי, החלו להיות בשימוש אזרחי בשנות השבעים, אחרי שבמשך שנים ארוכות, חיילים בצבא האמריקאי התאמנו במתחמים דומים. 

כיום מתחמים אלו מותאמים לכל הגילאים, לשני המינים, ומספקים לכל משתתף את כל הכלים והאמצעים במטרה לנצח בקרב. הקרב בין המשתתפים, מתבסס על הסוואה, תנועה בשטח, שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, תכנון ואלתור, ריכוז, דיוק, ותכונות אחרות אשר חיוניות וחשובות, בדיוק כמו לחיילים בזמן אמת. 

הרעיון שעומד מאחורי מתחם לייזר טאג

הרעיון של מתחם לייזר טאג בנתניה כמו זה שמפעילה חברת אקסטרים סיטי הוא לייצר הדמיה בשטח של שדה קרב אמיתי. מדובר על מתחם לא קטן, אשר כולל בתוכו את כל מה שאפשר למצוא בשדה קרב אמיתי. המשתתפים מקבלים כלי נשק וציוד, מתחלקים לשתי קבוצות, לכל אחד מהחברים בקבוצה יש תפקיד מסוים,

הקבוצות נאבקות ביניהן, בין אם זה בשביל להשיג את הדגל של הצד השני ובין אם זה בשביל להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה מהמשחק. כמו בקרב אמיתי, הם צריכים לייצר אסטרטגיות שונות, להוציא אותן לפועל, להגן על עצמם, להילחם. הם צריכים להתנהג כמו חיילים אמיתיים בשטח.

חשוב להבהיר, חברת אקסטרים סיטי מספקת למשתתפים במתחם לייזר טאג בנתניה ציוד מתקדם ואיכותי, ערכות לחימה שכוללות:

  • רובי צלפים
  • רובי סער
  • רובי עוזי
  • טווח פגיעה 50-200 מטר
  • וכן ציוד משלים, כולל מטעני חבלה, מזוודות נפץ, חובשים ועוד.

הכל כמובן חוקי, בטוח ועל פי התקנים המחמירים ביותר. הציוד והכלים הופכים את החוויה למאוד ריאליסטית, ייחודית ובלתי נשכחת. 

היכן אפשר לעשות לייזר טאג בנתניה

אנחנו יכולים למצוא מתחם לייזר טאג נתניה, אשר נמצא באזור פתוח, בכל מקום שתרצו. בפעילות הזאת אנחנו לא מוגבלים למקום מסוים, היות והלייזר טאג איננו משאיר סימנים בשטח (להבדיל מפיינטבול לדוגמא)

מתחם שנמצא במרחב פתוח, אשר מאפשר, כאמור לכל מי שמגיע אליו יכול לזהות מיד, שמדובר במקום שמזכיר מאוד שדה קרב. 

מלבד הציוד והפריטים בהם אפשר ניתן להשתמש לצורך המשחק, אלמנטים שאפשר להתחבא מאחוריהם, לתכנן מתקפות או כל דבר אחר. הרי שהוא כולל מרחבים בהם ניתן לרדוף אחרי שחקנים מהקבוצה השנייה, ניתן לברוח מפניהם, לתכנן מתקפות ועוד ועוד. 

למי מתאימה פעילות הלייזר טאג?

מתחם לייזר טאג נתניה כמו מתחמים אחרים של אקסטרים סיטי, נועדו בין היתר, עבור מקומות עבודה אשר מעוניינים לערוך פעילויות לעובדים שלהם, משפחות שרוצות ליהנות מיום כיף ייחודי ביחד, חברים שרוצים ליהנות מבילוי משותף ועוד. 

לכן אף על פי שהמתחם נראה כמו "שדה קרב", הרי מסביבו וכחלק ממנו, אפשר למצוא לא מעט דברים בהם ניתן להשתמש וליהנות, כחלק מהפעילות. 

כמו כן, באופן טבעי, המתחם נמצא במקום זמין ונגיש, גם אם הוא לא ממוקם בלב העיר, הרי עדיין אפשר למצוא אפשרות להגיע אליו באמצעות תחבורה ציבורית או ברכב פרטי כמובן.

ניתן למצוא חנייה נוחה. מאחר והמקום מיועד, בין היתר, למפגשים ואירועים של קבוצות או ימי גיבוש, אז ניתן גם למצוא במקום חנייה עבור אוטובוסים, מיניבוסים וכדומה. 

עוד נקודה שחשוב לציין, מתחם הלייזר טאג הוא יחסית חדש, ולכן ניתן למצוא בו לא מעט דברים שאין במתחמים אחרים, בין אם זה מבחינת האופן המתחם מעוצב ובין אם זה מבחינת כלי נשק וציוד אשר מסופקים למשתתפים במשחק.

זה היתרון שלו על מתחממים אחרים. ככל שהתחום מתפתח, הרי שהכלים משתדרגים והקהל שמגיע למתחם לייזר טאג בנתניה נהנה מתנאים הרבה יותר טובים וריאליסטיים.  

כמה עולה לייזר טאג נתניה של אקסטרים סיטי

אקטרים סיטי אשר מפעילה את מתחם לייזר טאג בנתניה, כמו מתחמים אחרים בתחום. היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום, ומפעילה שורה של מתחמים דומים ואחרים ברחבי הארץ. החברה מספקת מגוון רחב פעילויות הן למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. 

החברה מאפשרת לכל מי שמגיע אל המתחמים שלה, אפשרות ליהנות גם מאופציה של לייזר טאג וגם מאופציות של משחקים נוספים שנערכים במתחמים פתוחים, סיורים ועוד.

בכל מקרה, מדובר על מתחמים מאוד ייחודים, אשר מזכירים באופן מדויק מקומות אמיתיים, קרי שדה קרב אמיתי בו חיילים נלחמים. ההבדל הוא בכך שהמתחמים בנויים בצורה הרבה יותר נוחה, זמינה ונגישה, וכמובן המשתתפים משתמשים בנשק לא אמיתי. 

שרוצה להזמין פעילות במסגרת מתחם לייזר טאג בנתניה, יידרש לשלם על פי מספר המשתתפים. הפילות מבוססת על פי משך זמן מסוים.

ואמורה להיערך בן שעה לשעה וחצי. על כן גם המחיר של הפעילות נקבע, בין היתר, על פי משך הזמן ששוכרים את המתחם. חשוב לומר, למרות שהפעילות נמשכת שעה-שעה וחצי, הרי שיש להגיע לקחת בחשבון היערכות והדרכה לפני המשחק, ולכן ברוטו זמן הפעילות נמשך יותר. 

בנוגע לעלות הלייזר טאג, המחיר הוא החל מ- ₪100 שח לאדם.

לסיכום, לפני שמזמינים מקום במתחם לייזר טאג בנתניה, רצוי לפנות לצוות של אקסטרים סיטי, הן בשביל לקבוע את מועד הזמנת המתחם וכן בשביל לסכם את עלויות הפעילות. 

Table of Contents