לייזר טאג במודיעין – Extreme City

כשבוחרים לארגן יום כיף, יום גיבוש בעבודה או בכל מקום, ובכלל כשרוצים לארגן אירוע עם פעילויות שונות

 צריך לייצר אירוע שיהיה מיוחד, יוצא דופן, אירוע שיכלול אלמנטים ומאפיינים שאי אפשר למצוא בכל מקום ובכל זמן, משהו שיעורר עניין ויגרום הנאה רבה לכל המשתתפים. דוגמא טובה לכך זה לייזר טאג במודיעין. 

הרעיון של לייזר טאג, דומה למשחק בסגנון פיינטבול רק הרבה יותר מתקדם. אם במשחק פיינטבול אנחנו צריכים להשתמש ברובים בשביל לירות צבע אחד על השני, הרי שבמשחק לייזר טאג, משתמשים ברובים עם טכנולוגיה מתקדמת אשר כוללת לייזר אשר מדמה פגיעה. המשחק אשר נערך במתחם מיוחד, מזכיר בסגנון שלו אימון צבאי אמיתי. 

מה זה לייזר טאג ולמה משתלם לשלב אותו באירוע ופעילות חברתית

הרעיון של לייזר טאג הגיע מארצות הברית, שם השתמשו בטכנולוגיה ובאמצעים במהלך אימונים של הצבא האמריקאי. לימים, החלו להשתמש בטכנולוגיה גם לצרכים אזרחים פרטיים, על מנת לדמות משחקי מלחמה. כך כל מי שמגיע למתחם לייזר טאג במודיעין ובכל מקום אחר, יכול לחוות חוויה של חייל אמיתי בשטח. 

המשחק הוא הרבה יותר מיריות אחד על השני, הוא דורש יכולת תכנון ומצד שני יכולת אלתור, קביעת מטרות ויעדים, קביעת אסטרטגיה, יכולת הסוואה, שיתוף פעולה בין חברי הצוות, ריכוז, דיוק ועוד. 

לפני שנכנסים למשחק, מקבלים המשתתפים רובים מסוגים שונים, כולל רובי עוזי, רובי סער ועוד, כמו כן מקבלים ציוד משלים, בדיוק כמו שיש לחיילים בצבא אמיתי, הם נושאים את הציוד איתם לכל מקום בזמן המשחק ומשתמשים בו בעת הצורך. זה כולל ציוד חובשים, מטעני חבלה ופריטים אחרים. 

הרבה מאוד מקומות עבודה, קבוצות וארגונים מגיעים למתחם לייזר טאג במודיעין, שם הם עורכים יום כיף עבור החברים, שכן הם יכולים ליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן.

מעבר לכך שמדובר באמת בפעילות מיוחדת שאי אפשר ליהנות ממנה כל יום בכל מקום, צריך לזכור, שהרעיון של המשחק הוא לייצר שיתופי פעולה, עבודת צוות, ובאופן כללי, אפשר להפיק הרבה מאוד תועלת מהמשחק וממה שמתרחש בו, גם ביום יום, בין אם זה בעבודה ובין אם זה בדברים אחרים.

לכן זה משתלם לקחת קבוצות למקום כזה, ליהנות, לחוות חוויה משותפת, ולקבל כלים שיעזרו להם בעתיד. 

חשוב לציין עוד, שמלבד מקומות עבודה, קבוצות חברים, בני משפחה, ארגונים ועוד, הרבה פעמים מגיעים למקום גם שוטרים וחיילים שמתאמנים במתחם, בין אם זה כחלק מפעילות רשמית ובין אם זה מחוץ לפעילות האימונים הכתובה.

אין ספק שאופי המתחם והציוד בו משתמשים במהלך המשחק, וכן הדרישות השונות מן המשתתפים, מספקים קרקע פורייה לאימון איכותי. 

מה יש במתחם לייזר טאג במודיעין של Extreme City?

על פניו, מדובר במתחם רגיל, מהסוג שאפשר למצוא בלא מעט מקומות בישראל וברחבי העולם. אך חברת אקסטרים סיטי אשר מפעילה את המתחם, יצרה מקום שהוא הרבה יותר ייחודי ומעניין, ומעבר לכך, המיקום שלו מוסיף הרבה עניין לחוויה שבפעילות עצמה. 

מדובר על מתחם אשר מאורגן ומסודר כמו בסיס אימונים צבאי או משטרתי, מי שנכנס עלול שלא לזהות שמדובר במתחם פעילות שנועד לאזרחים. 

מעבר לכך, בסביבה הקרובה, אפשר למצוא מתחמי פעילות נוספים, שונים:

  • מסלולי רכיבה
  • פיינטבול
  • מסלולי הליכה
  • מקומות בהם ניתן לערוך סדנאות ODT
  • טיולי איזי ריידר
  • ועוד. 

חברת אקסטרים סיטי גם דואגת לספק שירותי קייטרינג בשטח למי שמזמין, ולכן אפשר לערוך לצד הפעילות במתחם לייזר טאג עוד שורה ארוכה של פעילויות, ואפשר לערוך את הפעילות עצמה, כחלק מאירוע של יום הולדת או כל אירוע אחר. 

מתחם לייזר טאג במודיעין, כאמור, מיועד לכל מי שעוסק בתחום הביטחון וגם לאזרחים שאינם קשורים לתחום ורוצים לחוות חוויה אחרת, ייחודית ושונה. חוויה עם הרבה מאוד אדרנלין, מתח, אקשן ועניין. 

חשוב להדגיש, מדובר במתחם בטוח לגמרי, המשחק עצמו בטוח ואיננו מסוכן, הכלים בהם משתמשים מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי, ואין שום מניעה להשתמש בהם. אין הגבלות גיל וגם לא הגבלות על מין המשתתפים. 

איך להיערך ללייזר טאג?

על מנת ליהנות מהחוויה בשלמותה, רצוי לעשות כמה דברים:

לבוש מתאים לפעילות

ראשית, להתלבש בהתאם. בסופו של דבר כשמדברים על לייזר טאג, מדובר על פעילות גופנית אשר מזכירה אימון צבאי (רק הרבה יותר כיפי וחוויתי), לכן מומלץ לבוא עם בגדים נוחים, מכנסיים ארוכות ונעלי הליכה סגורות. 

היערכות מבחינת זמנים

שנית, הפעילות אורכת שעה-שעה וחצי, אך לפני כן יש תדרוך וצריך להתלבש ולהתארגן. מומלץ להגיע שעתיים וחצי לפני אל המתחם. אם אתם בוחרים לשכור את המקום באמצע שבוע, קחו בחשבון שייתכנו פקקים או עיכובים אחרים. 

לחוות את כל מה שיש להציע

שלישית, על מנת שהחוויה תהיה מושלמת, אל תסתפקו רק בפעילות לייזר טאג. תנצלו את הזמן ליהנות מכל מה שהמתחם מציע, תנצלו את האפשרות שאתם יכולים ליהנות ממגוון שירותים של אקסטרים סיטי. גם אם זה אומר, לקחת הפסקה קצרה אחרי הפעילות לארוחת צהריים, ואז לצאת לפעילות נוספת בשטח. 

ארבע, כל קבוצה שמשתתפת בפעילות, כוללת מספר חברים ולכל אחד מהם יש תפקיד אחר. מוטב לחלק מראש את התפקידים ולעשות סבב שלהם, כך שכל אחד יזכה למלא תפקיד מסוים, לפחות פעם אחת. 

לייזר טאג מחירים

באופן טבעי, השאלה שרבים מתעניינים בה לפני שהם מחליטים האם להזמין פעילות במתחם לייזר טאג במודיעין, היא עלות הפעילות. בעיקרון המחירים משתנים בהתאם לאופי הפעילות וכן בהתאם לשאלה, האם מדובר אך ורק על פעילות לייזר טאג או מעבר לכך (למשל, שירותי קייטרינג או כל דבר אחר). 

המחיר נקבע מראש ומשולם על ידי מארגני האירוע או חברי הקבוצה לפני שמתחילים בפעילות. יש לוודא כמובן שכל חברי הקבוצה הגיעו לפעילות, כפי שסוכם מראש, שכן המחיר נקבע גם על פי כמות המשתתפים. 

קבלו הצעת מחיר משתלמת לליזר טאג במודיעין

Table of Contents