איזי ריידר: מפיץ מורשה של ה-EZRaider

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שילובים של כלי רכב שונים, כלים שמאפשרים להתנייד ממקום למקום בצורות שונות. בין אם מדובר באופניים חשמליות, קורקינט, טרקטורנים ועוד. איזי ריידר הוא אחד הכלים המתקדמים ביותר שתוכלו למצוא היום בשוק, אשר מאפשר ניידות גם בכביש וגם בשטח, הן עבור צעירים והן עבור מבוגרים.

כל מי שבוחר להשתמש בו נהנה מחוויית נהיגה ייחודית, חוויה שאי אפשר למצוא בשום כלי אחר, בטוחה, נוחה, מהירה ונעימה. 

מה זה איזי ריידר?

מדובר בכלי רכב חשמלי, אשר אומנם מזכיר במראה שלו קורקינט, אך בשונה ממנו הוא כולל ארבעה גלגלים, עבים וגדולים, וקל יותר לשלוט על הכלי בזמן הנהיגה. 

איזי ריידר

כמו כן, להבדיל מקורקינט ומכלים אחרים, הוא מאפשר נהיגה על משטחים מסוגים שונים, בין אם מדובר בכביש, מדרכה וכן בשטח, על גבי אבנים וסלעים. כל זה בצורה בטוחה ונוחה. 

במובנים מסוימים אפשר להציג את האיזי ריידר כקורקינט עם מאפיינים של טרקטורון. בגלל המבנה הייחודי שלו, אך להבדיל מקורקינט אפשר לעמוד ולשבת עליו, וכן, יש לו מרכיבים ויכולות של טרקטורון קלאסי. הוא משלב ניידות בכל מקום, תפעול פשוט ונוח, וכאמור הוא חשמלי, כך שאיננו מזהם את הסביבה מחד ומאידך מאפשר נהיגה מהירה. 

כלי זה משמש, כאמור, קהלים רבים, צעירים, מבוגרים, גברים ונשים, אך הוא גם משמש קהלים ספציפיים לצרכים שונים. למשל, הוא יכול לשרת חקלאים, שוטרים, חיילים, כוחות הצלה ועוד. כל אחד יכול למצוא בו תועלת לצרכים מקצועיים שונים. 

חשוב לציין, הכלי של איזי ריידר, יכול לשאת משקלים שונים, כך שניתן להשתמש בו הן לנהיגה והן בשביל לשאת משקל מסוים, בין אם זה תיק, ציוד מקצועי או כל דבר אחר שנדרש. 

לאילו שימושים איזי ריידר יכול להתאים לכם?

נסיעה בעיר – אם אתם רוצים להתנייד בצורה פשוטה ונוחה בעיר, מבלי להזדקק לתחבורה פרטית או ציבורית, מבלי להיעזר אופניים או קורקינט, האיזי ריידר זו האופציה הטובה ביותר עבורכם. 

נסיעה בשטח – אם אתם רוצים לנסוע לבד או עם חברים בשטח, זה הכלי בשבילכם, הוא קל, פשוט, נוח, לא עולה הרבה כסף ולא דורש שטח אחסון גדול או תחזוקה מיוחדת. 

קמפינג – אם אתם רוצים לצאת לקמפינג בחוף הים או בכל מקום אחר, אין שום בעיה. אתם יכולים להגיע איתו לכל מקום, אפילו אם זה באמצע היער. 

צרכים מקצועיים – כאמור, בעלי מקצוע בתחומים שונים יכולים להיעזר בו באופן אפקטיבי. למשל, חקלאים יכולים להשתמש בו בשביל לעבור מחלקה לחלקה במהירות, שליחים יכולים להשתמש בו בשביל להעביר חבילות ומסמכים, כוחות ביטחון יכולים להשתמש בו במסגרת תפקידם, כוחות הצלה יכולים להיעזר ב-EZRaider במקרים דחופים, גננים ושומרים יכולים להיעזר בו לצרכים מקצועיים ועוד. 

טיולים – אם אתם מעוניינים לצאת לטיול ואינכם יכולים להגיע אל מקומות מסוים ברכב, אופניים או בכלים אחרים, איזי ריידר יעשה בשבילכם את העבודה. הוא יאפשר לכם להגיע לכל מקום, בצורה נוחה ובטוחה. 

מעבר לאנשים פרטיים, הרי שגופים עסקיים, גופים תיירותיים ואחרים, יכולים להשתמש בקורקינט חשמלי 4 גלגלים למבוגרים על מנת להוציא אותו ללקוחות שלהם. בין אם זה לטיול בפארקים, יערות, נמלים ומקומות אחרים. כמו כן, הוא מתאים לצורך סיורי ערים, סיורי שכונות ועוד. 

אקסטרים: מי שאוהב פעילות אקסטרים, ימצא באיזי ריידר את הכלי האופטימאלי בשבילו. אפשר להשתמש בו בכל מקום, בכל זמן, בלי שום בעיה. ניתן לבצע איתו פעולות שונות, בצורה בטוחה ונגישה. 

אנשים עם מוגבלויות: הכלי משמש לא פעם אנשים שיש להם בעיה עם מוגבלות בניידות. מאחר ומדובר בכלי רחב, עם מערכת צירים בטוחה ואפשרות לעמוד או לשבת, הרי שהוא יכול לשמש אנשים עם מוגבלויות פיזיות שונות לניידות בעיר. 

חשוב להדגיש, ניתן לנהוג על אייזי ריידר לא רק על כל משטח, אלא גם בכל מצב. בין אם מדובר בסלעים, מדרגות, עליות או ירידות, בכל מצב של תנאי שטח אפשר להשתמש בו בצורה נכונה.

זה הופך הנסיעה לאפקטיבית יותר, חווייתית וכל זה בזמן שאנחנו מדברים על אחד מכלי הרכב הבטוחים ביותר שיש בז'אנר של כלים ניידים אשר השימוש בהם נעשה בעת עמידה 

יתרונות האיזי ריידר על שאר כלי הרכב החשמליים?

חסכון

הEZRaider הוא רכב חשמלי ולכן הוא חסכוני. איננו צורך דלק או חומרים אחרים. אפשר להטעין אותו במשך זמן מסוים והוא ישרת אותנו עד שמונים ק"מ. 

מעבר לכך, הוא לא דורש הוצאות טסט, הוצאות דלק, או רישיון רכב, ואין צורך גם לרכוש עבורו ביטוח כמו בכלי רכב רגיל. 

בטיחות

הכלי בנוי על ארבעה גלגלים ומספק יציבות מלאה עם יכולת בלימה מדויקת. כל מי שמשתמש בכלי, צריך להרכיב קסדה. 

תחזוקה

מינימאלית ביותר. אין צורך להחליף חלקים, השחיקה היא נמוכה והעמידות היא אופטימאלית. 

ידידותי לסביבה

מאחר והוא איננו צורך דלקים וחומרים אחרים, הוא ידידותי לסביבה. הוא גם מאוד שקט בזמן הפעולה. 

התאמה

איזי ריידר כאמור, מתאים לכולם, בלי יוצא מן הכלל. כל מי שיכול להשתמש ומרגיש צורך בכך, ימצא כיצד להיעזר בו וליהנות ממנו. 

נוחות

הכלי כולל מערכת היגוי נוחה ופשוטה, יכולת לתמרן ממקום למקום, מערכת מתלים שעובדת על שישה צירים. זו אחת המערכות האיכותיות שקיימות בשוק. מבוססת על פטנט ייחודי של האיזי ריידר. 

נשיאה

אפשר להרכיב לאיזי ריידר עגלת נשיאה חשמלית, כך יהיה קל יותר לסחוב ציוד או חפצים שונים. 

תנאי מזג אוויר – לא רק שאיזי ריידר עובד בכל מקום לכל צורך, אלא שניתן להשתמש בו גם בכל זמן. שלג, בוץ, חום, קור. בכל תנאי מזג אוויר אפשר להשתמש בו, בכל מקום. 

ניידות

אפשר לנייד את הכלי בכל רכב. אם אתם יוצאים לטיול ומעוניינים לקחת את האיזיריידר איתכם, אין שום בעיה, כל מה שעליכם לעשות זה לאחסן אותו ברכב. מדובר בכלי ששוקל מעט מאוד, עם שלדה קלה ואיכותית. 

אישורים

הכלי מאושר על ידי משרד התחבורה לשימוש ועומד בכל התקנים המחמירים ביותר לבטיחות. 

רישיון

אין צורך ברישיון נהיגה על מנת להשתמש בכלי, אך ניתן לעשות זאת רק מעל גיל 16. 

איזי ריידר

איזי ריידר מפרט טכני

להלן המפרט הטכני המלא של ה-EZRAIDER:

אורך הכלי: 161 ס"מ

רוחב הכלי: 67 ס"מ

גובה הכלי: 126 ס"מ (אחרי קיפול: 66.4 ס"מ)

משקל נשיאה מקסימלי של הכלי: 150 ק"ג

מחזורי טעינה של הסוללה: עד 500

טווח נסיעה מקסימאלי: 40-80 ק"מ

נסיעה בשיפוע צד: 30 מעלות

זווית נטישה: 90 מעלות

הגדרה: בישראל, ה- EZRaider נחשב ככלי אשר מוגדר בתור קולנועית, כך שאינו מצריך רישיון נהיגה, ביטוח או טסט שנתי.

כיצד תוכלו ליהנות גם אתם מאיזי ריידר?

אם גם אתם רוצים ליהנות משימוש בכלי, לצרכים מקצועיים או אישיים, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר, ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם, לספר לכם על הכלי וכיצד תוכלו ליהנות ממנו וכן להזמין אתכם לנסיעת מבחן בשביל שתוכלו להתרשם ממנו. 

אנחנו מאמינים ובטוחים, אחרי נהיגה קצרה באיזי ריידר, תיווכחו לדעת עד כמה הוא בטוח, נוח וקל לשימוש. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לענות על כל שאלה ולספק לכם את כל המידע על אופי השימוש בכלי, המפרט שלו וכל דבר אחר שתרצו לדעת עליו. אל תהססו פנו אלינו עוד היום. 

Table of Contents