איזי ריידר למכירה יד 2 ו-איזי ריידר חדש במחירי ייבואן מיוחדים

האם כדאי לרכוש איזי ריידר למכירה מיד 2 או חדש? הבאנו לכם כאן את כל הסיבות מה עדיף, ובתחתית הדף תוכלו להשאיר פרטים בכדי לקבל הצעת מחיר על איזי ריידר יד שנייה מבין הכלים שיש ברשותנו (מהמפיץ הראשי בישראל):

באופן טבעי, כל אחד מאיתנו תמיד לקנות מוצר חדש על פני מוצר משומש. אנחנו מעדיפים ללכת לחנות או להיכנס אל אתר אינטרנט ולקנות את המוצר שאנחנו מחפשים, כשאנחנו מקבלים אותו עם האריזה והניילונים, כפי שהוא שווק מלכתחילה לחנות, מבלי שאיש עשה בו שימוש קודם לכן. 

זה הגיוני, שכן מוצר חדש, מכל סוג שהוא, לא רק שמגיע אלינו ארוז עם ניילונים והכל, הוא גם מגיע אלינו בלי בלאי, בלי קלקולים שאפשר להבחין בהם וכאלה שלא ניתן, וכן אנחנו מקבלים אותו עם אחריות, של היבואן, יצרן או של החנות. 

הספירה על האחריות, מתחילה מהרגע שאנחנו מקבלים את המוצר. אם אנחנו רוצים להחזיר אותו, יש לנו 14 יום לעשות זאת. 

ועדיין, במקרים רבים זה משתלם לרכוש איזי ריידר מיד שנייה, לא פחות מלרכוש מוצר יד ראשונה. 

הן בגלל המחיר, הן בגלל העובדה שגם אם נקנה מוצר יד שנייה, עדיין נוכל ליהנות ממוצר איכותי וטוב, אשר יהיה אפשר להשתמש בו במשך שנים רבות. 

מה עוד שבמקרים רבים, מוצר יד שנייה, בגלל העלות הנמוכה שלו באופן יחסי ממוצר חדש, הוא הרבה יותר משתלם. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא איזי ריידר. לפני שנסביר מדוע מדובר בדוגמא טובה למוצר שניתן ומשתלם לקנות איזי ריידר יד 2, נסביר בקצרה מה זה וכיצד הוא יכול לשרת אותנו ביום-יום או מעת לעת, בסיטואציות מסוימות. 

מה זה איזי ריידר?

איזי ריידר הוא למעשה כלי רכב חשמלי, פתוח, שמזכיר במראה שלו טרקטורון, אך הוא הרבה יותר קטן, וניתן להשתמש בו הן בשטח והן בעיר. 

הוא מתאים לשימושים שונים, בין אם זה לנסיעה עבודה, לימודים, טיולים ביערות ובשדות, נסיעה בפארקים, כמו כן, הוא יכול להתאים לצרכים מקצועיים, עסקיים שונים. 

מדובר על כלי שיכול להגיע למהירות שבין 40 ל-80 קמ"ש, הוא מאוד נוח ובטוח לשימוש, אפשר לשבת ואפשר לעמוד עליו בעת הנהיגה, וכן הוא מאוד חסכוני מאחר והוא פועל על חשמל ואין צורך להשתמש בחומרים כאלה ואחרים בשביל להפעיל אותו. 

אחד היתרונות הגדולים של ה EZ-RAIDER הוא שהכלי לא יוצר בלאי וניתן לתחזק אותו בצורה די פשוטה, לכן הוא גם מחזיק מעמד שנים רבות ללא שום בעיה. 

האם עדיף לקנות איזי ריידר למכירה מיד שנייה או חדש מהניילונים?

כאמור, איזי ריידר למכירה ניתן לרכוש חדש מהחנות, אך ניתן לרכוש איזי ריידר מיד 2, משומש, ועדיין ליהנות ממנו בצורה מלאה, לאורך זמן, מבלי חשש שמא, מדובר במוצר מקולקל או כזה שלא יתפקד כראוי. 

הסיבה העיקרית לכך, כפי שציינו, מדובר במוצר שהוא לא יוצר בלאי משמעותי ואפשר לתחזק אותו בצורה די פשוטה. 

בהנחה סבירה שמי שהשתמש בו קודם לכן, לא עשה איתה איתו תאונות רציניות, הרי שאפשר יהיה להשתמש באיזי ריידר יד 2 משומש לאורך זמן. 

איזי ריידר בפעולה

צריך לזכור, שלהבדיל מכלי רכב רגיל, כלומר מכונית, אשר מאבד את ערכו מהרגע שהוא עולה על הכביש, אך כשזה נוגע למציאת איזי ריידר למכירה יד 2 זה לא כך. 

בין אם זה בגלל שמדובר במכשיר שעובד על חשמל, ובאופן כללי הוא הרבה יותר פשוט ונוח, גם לשימוש וגם לתחזוקה. 

סיבה נוספת בגללה משתלם לרכוש איזי ריידר יד שנייה, היא שהרבה פעמים אנשים רוכשים קורקינט החשמלי למבוגרים מתוך הנחה שהם יעשו בו שימוש רב ומגלים שהוא לא מתאים להם. על כן, השימוש שהם עשו בו הוא יחסית פעוט. 

לכן גם נוכל כשאנחנו בוחנים אותו, שהוא נראה בדיוק כמו מוצר חדש. להבדיל נניח מרכב רגיל, אשר בדרך כלל עושים בו שימוש במשך חודשים ארוכים לפני שמחליטים אם למכור אותו. 

סיבה אחרונה שבגללה משתלם לקנות איזי ריידר למכירה מיד 2 היא, שאם חס וחלילה יש בעיה מסוימת במוצר, אפשר להחליף רכיבים בצורה די פשוטה. 

כמעט כל רכיב אפשר להחליף ברכיב אחר, וכך ניתן להמשיך ולהשתמש בו בצורה אפקטיבית ובטוחה לאורך זמן. ניתן למצוא מקומות שונים שמוכרים רכיבים להחלפה ומבצעים את השינוי בעצמם. 

היכן מוצאים איזי ריידר למכירה יד 2?

לפני שנסביר מה צריך לבחון וכיצד עושים זאת, חשוב להדגיש, אפשר למצוא איזי ריידר יד שנייה לרכישה הן דרך אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, פורומים ומקומות דומים, אך אפשר למצוא גם בחנויות שמתמחות במכירת מוצרים מסוג זה באופן כללי, הן אצל יבואנים ומשווקים של האיזי ריידר. 

הסיבה היא, הרבה מאוד חנויות מוכנות לרכוש מוצרים משומשים ולמכור אותם ללקוחות אשר מעוניינים בכל. 

בצורה כזו הם יכולים גם להרוויח, וגם למכור ללקוחות מוצר משומש באופן אמין. הם לא צריכים לחשוש שמה המוצר מקולקל, יש לו בלאי או כל דבר אחר. כל חנות, כל משווק או יבואן, פועלים אחרת לגבי שאלת האחריות והתיקונים, במידת הצורך. 

חשוב לציין, המחיר הוא כמובן נמוך יותר כשרוכשים מכשיר משומש, להבדיל ממחיר של איזי ריידר חדש. הפער יכול להשתקף במאות שקלים, לעיתים. 

מה אסור לשכוח כשרוכשים איזי ריידר למכירה יד 2

לפני שרוכשים איזי ריידר מיד שנייה, יש לבדוק כמובן כיצד הוא פועל, הן בצורה רגילה והן בזמן נסיעה. 

יש לבחון שהוא עובד בצורה תקינה, יש לבחון שכל החלקים שלמים ואין שום נזק שנראה לעין, נסיעת מבחן תעזור לבחון האם מתגלים נזקים כאלה ואחרים אשר אפשר להבחין בהם רק בזמן נסיעה. 

חשוב לקבל מידע, למה בדיוק המוצר מיועד למכירה, כמה זמן הוא שירת את בעליו, כמה פעמים הוא השתמש בו והיכן.

וכן באופן כללי יהיה נכון לברר, האם הוא עבר תאונות, החליף רכיבים או כל דבר אחר שיכול להשפיע כך או אחרת, על התפקוד של המוצר ועל היכולת שלנו ליהנות ממנו לאורך זמן ובצורה בטוחה. 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לרכישת איזיריידר יד 2?

אנו מציעים מגוון כלי איזי ריידר יד שנייה שהגיעו ישירות מהמפיץ הראשי בישראל, השאירו פרטים למטה וסוכן המכירות שלנו יחזור אליכם

Table of Contents