איזי ריידר מהירות – לאיזה מהירות מגיע ה- ez-raider?

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר כלים אשר עוזרים לנו להתנייד בעיר ובשטח בצורה פשוטה, נוחה ונגישה, מבלי שנצטרך להשתמש בכלי רכב פרטיים או תחבורה ציבורית. 

למשל, אנחנו יכולים למצוא, אופניים רגילים, אופניים חשמליים, קורקינטים, רכינוע (סגוווי), סוגים שונים של טרקטורונים ועוד.  אחד הכלים הפופולאריים ביותר לשימוש, בין אם זה בעיר ובין אם זה בשטח הוא אייזי ריידר. 

מהירות איזי ריידר

בדומה לכלים אחרים שציינו כאן, גם אייזי ריידר מאפשר לנו להתנייד על גבי משטחים שונים, כאמור, גם בעיר וגם בשטח, במהירות נוחה, גבוהה מאופניים רגילים וכזו שמאפשרת לנו להגיע ממקום למקום בזמן קצר, מבלי לאחר ומבלי להתעכב. 

להבדיל מחלק מהפריטים שציינו, הרי שאייזי ריידר יכול להתאים לא רק לשימוש פרטי, אלא גם לשימוש מסחרי. כך למשל, אנחנו יכולים לשכור אותו לפעילות אטרקציה במקומות שונים, הן במסלולים עירוניים והן במסלולים בשטח, יערות, שדות ומקומות אחרים. 

לפני שנדבר על המהירות של אייזי ריידר וכן על עלויות השימוש בו, חשוב להבין מה זה בכלל ולמי הוא יכול להתאים. 

מה זה אייזי ריידר וכיצד הוא בנוי?

כשמתבוננים על אייזי ריידר מהצד, אפשר למצוא בו שילוב של קורקינט וטרקטורון. הוא כלי שפועל על חשמל, ניתן להשתמש בו גם בעמידה וגם בישיבה, יש לו ארבעה גלגלים קטנים אך עבים, ידיות אחיזה שמאפשרות להניע אותו וכן לעצור בעת הצורך. 

הסיבות בגללן הוא מזכיר קורקינט וטרקטורון, נובעות מהעובדה שהוא גם מיועד לשימוש בעיר אך גם לשימוש בשטח, וכן, ניתן להשתמש בו הן בישיבה והן בעמידה, כאמור. חשוב להדגיש עוד, אפשר לחבר אליו עגלה מאחור, במידה ורוצים לשאת ציוד או דברים אחרים. 

לאיזו מהירות איזי ריידר יכול להגיע? 

אחד היתרונות הבולטים של אייזי ריידר בתור כלי רכב, היא העובדה שהוא מגיע למהירויות שונות. הוא נע בין מהירות של 17 קמ"ש למהירות של 40 קמ"ש, על פי החוק בישראל. זו מהירות גבוהה משל אופניים רגילים או חשמליים, וכן זו מהירות שיכולה להתאים הן לשימוש פרטי והן לשימוש עסקי. 

כאן המקום להדגיש,  נעשה שימוש נרחב בו לצרכים מקצועיים שונים, למשל חקלאות, שמירה בשטח, בנייה ועוד. כאמור, כפי שציינו קודם לכן, נעשה בו גם שימוש נרחב לצורכי פעילות אקסטרים מאורגנת וכן לצרכים תיירותיים, למשל, אפשר לשכור אותו לצורך סיורים של קבוצות במקומות מסוימים. 

כמה עולה אייזי ריידר

העלות של אייזי ריידר נעה סביב אלפי שקלים. זה תלוי בסוג המתקן, איכותו, מצבו וכן בשנתון שלו. ישנם מקומות שונים שניתן לשכור בהם אייזי ריידר, בין אם זה למשך מספר שעות ובין אם זה מעבר. 

צריך לציין, להבדיל מאמצעים אחרים, במקרה של איזי ריידר אין הוצאות נוספות, מאחר והוא פועל על חשמל ולא צורך דלק או חומרים אחרים. 

רוצים לקבל הצעת מחיר לאיזי ריידר במחירי יבואן מיוחדים? השאירו פרטים למטה ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

Table of Contents