איזי ריידר מפרט טכני

לצד אופניים, אופניים חשמליים, קורקינט, טרקטורון וכלים אחרים לניידות נוחה, פשוטה וזמינה כמעט בכל מקום, אנחנו יכולים ליהנות היום מכלי נוסף אשר יכול לשרת אותנו גם בשטח וגם בעיר. איזי ריידר שמו. 

איזי ריידר הוא כמין שילוב של קורקינט חשמלי למבוגרים וטרקטורון, אשר עובד על מערכת חשמל ומאפשר לנו להתנייד בצורה נוחה ובטוחה גם בשטח וגם בעיר.

באמצעות המפרט הטכני העשיר של האיזי ריידר, ניתן להשתמש בו גם בישיבה וגם בעמידה, הוא מתאים למשטחים שונים ומגוונים, וכפי שנוכל לראות בהמשך המאמר, יש לו לא מעט יתרונות, והוא יכול לשמש אותנו לצרכים פרטיים, מסחריים ואחרים. 

מפרט טכני של איזי ריידר

כשאנחנו בוחנים איזי ריידר מפרט טכני, הדברים אשר חשוב שנדע הם:

  • אורך 161 ס"מ,
  • רוחב 67 ס"מ,
  • גובה 126 ס"מ,
  • משקל נשיאה 150 ק"ג,
  • משקל המכשיר 95 קילו,
  • סוללה 60 וואלט,
  • מחזורי טעינה עד 500, 

מהי המהירות של איזי ריידר

הכלי יכול לנוע במהירות של 17 קמ"ש ל-40 קמ"ש

מה היתרונות של איזי ריידר

לכלי איזי ריידר יש יתרונות שונים, שיכולים לבוא לידי ביטוי הן בכל פעם כשנבחר להשתמש בו, והן מעצם הרכישה וההחזקה שלו. 

ראשית, מה שמופיע במפרט הטכני של EZraider, הוא עובד על חשמל. כלומר אנחנו צריכים להטעין אותו ואז יש לנו אפשרות להשתמש בו. הוא לא צורך דלק, גז או חומרים אחרים. מה שאומר שהוא מאוד חסכוני. אחרי שאנחנו רוכשים אותו, אין לנו צורך להשקיע עלויות גבוהות בהחזקתו. 

שנית, מאחר והוא לא צורך חומרים שונים, אז הוא גם ידידותי לסביבה וגם עמיד לאורך זמן ממושך, הוא לא צובר בלאי. לכך אפשר להוסיף, שהתחזוקה שלו היא מינימאלית, מה שאומר שגם עלויות התחזוקה הן נמוכות.  

שלישית, מדובר בכלי מאוד נוח לשימוש, מאוד בטוח, בזכות המבנה הייחודי שלו, ואפשר לשאת אותו בקלות ממקום למקום, כולל אפשרות אחסון בתא מטען, במידה ורוצים לקחת אותו ברכב לשטח או לכל מקום אחר. 

ארבע, להבדיל מכלי רכב אחרים, אין צורך ברישיון נהיגה על מנת להשתמש בו. 

כמה עולה איזי ריידר 

בעיקרון, המחיר של הEZraider יכולות לנוע בין 38 אלף שקל ל-40-45 אלף שקל. מדובר כמובן על מכשיר חדש מהניילונים. באופן טבעי, כשרוכשים מכשיר חדש עם פונקציות מתקדמות, המחיר יכול יהיה גבוה יותר.

יחד עם זאת, מאחר ומדובר על שוק מתפתח, ייתכן ונוכל גם למצוא מכשירים במחירים זולים יותר לדוגמא EZraider יד 2, וגם נוכל למכור אותו בקלות רבה יותר אם לא נרצה בו 

כפי שציינו, מדובר על הוצאה משמעותית לרכישה אך בהמשך אין הוצאות נוספות, לא עבור חומרי דלק, גז או אחרים ואין הוצאות משמעותיות על טיפולים ותחזוקה. 

איפה אפשר להשיג איזי ריידר

ניתן לרכוש מכשירי אייזי ריידר ישירות מהיבואן וכן דרך גורמים שונים שמתמחים בשיווק המוצר. אנחנו יכולים למצוא חנויות ואתרי אינטרנט ספציפיים שמציעים למכירה קטלוגים של אייזי ריידר עבור צרכנים מהמגזר הפרטי והעסקי. 

חשוב להבהיר, אם אנחנו רוצים לקנות אייזי ריידר שישרת אותנו במשך שנים רבות בצורה טובה, חשוב לבדוק מספר נקודות:

ראשית, יש לוודא שמדובר במכשיר איכותי, טוב, אמין ועמיד. 

שנית, המקום ממנו אנחנו רוכשים את המוצר נחשב למקום אמין ואיכותי. 

שלישית, יש לוודא שאנחנו מקבלים הדרכה מפורטת על שימוש במכשיר, מידע מלא על המפרט הטכני שלו, אחריות מלאה ואופציה להחלפת רכיבים אם יש צורך. 

ארבע, חשוב לקבל הדרכה לא רק על אופי השימוש, אלא גם על אופי התחזוקה של המכשיר. 

מה בנוגע לאיזי ריידר יד 2

בעיקרון, אנחנו יכולים לרכוש איזי ריידר יד 2 בשלוש דרכים שונות:

הדרך הראשונה היא דרך לקוחות פרטיים שרכשו את המוצר ומבקשים להיפטר ממנו. במקרה כזה, עלינו לבחון מתי הם קנו אותו, כמה זמן הוא היה בשימוש, איזה קילומטרז' הם עשו איתו וכמובן מה המצב שלו. 

הדרך השנייה היא באמצעות אתרי אינטרנט שמציעים מוצרים ומכשירים יד שנייה למכירה. כאן צריך לברר, מה בדיוק טיבם של אתרים אלו וכן של המכשירים המוצעים אצלם למכירה. 

הדרך השלישית היא באמצעות חנויות שמוכרות גם איזי ריידר יד ראשונה. במקרה כזה, מומלץ לבדוק מה טיבם של המכשירים, מה אמינותן של החנויות, ואיזו אחריות מקבלים על מוצר יד שנייה. 

Table of Contents