איזי ריידר מחיר: כמה עולה איזי ריידר והאם ישנן עלויות חבויות?

אחרי שניסינו אופניים רגילים, אופניים חשמליים, קורקינט רגיל וקורקינט ממונע או כלים אחרים, פשוטים ונוחים לניידות בתוך העיר, הגיע הזמן לעבור לאיזי ריידר. הכלי שמאפשר לנו להתנייד בתוך העיר וכן מחוץ לעיר, בשטח. 

איזי ריידר

איזי ריידר הוא שילוב של אמצעים שונים. מצד אחד, הוא כולל ארבעה גלגלים קטנים אך מסיביים, כאמור אפשר להשתמש בו בשטח, הוא יכול לספק חווית נהיגה ייחודית ומהנה, ולצד זה הוא מאוד בטוח. 

לכן הוא מזכיר במובנים רבים טרקטורון. מצד שני, אפשר להתנייד איתו בעיר, על פני משטחים שונים, וכן אנחנו יכולים להשתמש בו בישיבה ובעמידה.

לכן, ה- EZ RAIDER מזכיר הרבה פעמים כלים "עירוניים" דוגמא קורקינט. למרות שבמבנה ובאיכויות שלו, הוא מאוד שונה ממנו. 

הרבה מאוד אנשים מעדיפים להשתמש באיזי רידר, בין אם זה בגלל הנוחות, הן בזמן השימוש והן כשרוצים לנייד אותו ממקום למקום, בין אם זה בגלל העובדה שמדובר על כלי ידידותי לסביבה מאחר והוא פועל על חשמל ולא על חומרים כאלה ואחרים, וכן בגלל העלויות. כפי שנוכל לראות מיד, לא מדובר במוצר יקר, בוודאי לא ביחס ליכולות שלו. 

כמה עולה איזי ריידר?

בעיקרון, המחיר של האיזי ריידר נע בין 40,000 – 45,000 ש"ח כולל מע"מ. על פניו זה נשמע מחיר גבוה, אך אם בוחנים אותו לעומק, מגלים שזה ממש לא כך. בוודאי אם יודעים שזו הוצאה חד פעמית. 

כלומר, מדובר על מוצר שאיננו כולל הוצאות שוטפות. זאת להבדיל, נניח, מטרקטורון רגיל, אופניים וכלים אחרים שמחייבים הוצאות נוספות, בין אם זה על חומרי שימוש ובין אם זה במקרים אחרים. 

בעיקרון, מוצר כמו איזי ריידר עולה אלפי שקלים, כאמור, וההוצאות היחידות שיש מעבר לתשלום על המוצר עצמו, הן לצורכי בטיחות. 

הכוונה לקסדה (כזו שיכולה לשמש גם לכלי רכב אחרים אשר החוק מחייב חבישת קסדה), וכן מי שרוצה יכול לעשות ביטוח, למרות שזו לא חובה (כאן אנחנו רואים עוד נקודה, להבדיל מכלי רכב רגילים שמחייבים החזקת פוליסת ביטוח). 

נקודה נוספת שצריך לזכור, לא משנה כמה עולה איזי ריידר, רכישת איזי ריידר חוסכת את הצורך להחזיק בבית כלים ניידים אחרים. בין אם זה טרקטורון מסוגים שונים, קורקינט ועוד. כך שהחיסכון בא לידי ביטוי בעובדה, דרך כלי אחד אפשר לחסוך רכישה ושימוש בכלים אחרים. 

נקודה אחרונה שנדגיש בהקשר של עלויות. מדובר על מוצר מאוד איכותי, מאוד נקי, ידידותי לסביבה שאיננו דורש שימוש בדלק או חומרים אחרים. 

מעצם זה שהוא רכב חשמלי למעשה, אז הוא נשמר טוב יותר. מה שמבטיח צמצום ניכר בהוצאות על תיקונים, החלפת רכיבים ובלאי. 

למי משתלם לקנות איזי ריידר

מעבר לאנשים פרטיים אשר ירצו לרכוש איזי ריידר לצרכים אישיים, בין אם זה לצורך נסיעה בשטח או לצורך נסיעה בעיר, הרי שיש גורמים נוספים שיכולים לעשות שימוש באיזי ריידר לצרכים שונים, צרכים עסקיים, מה שיאפשר להם לייצר הכנסה באמצעות שימוש באיזי ריידר ואף לחסוך בהוצאות על רכישת רכבים וכלים אחרים. 

כך למשל, עושים הרבה מאוד חקלאים. במקום לרכוש כלים מורכבים יותר או לעשות את הדרך בין השדות השונים ברגל, אז הם יכולים לקנות איזי ריידר וכך לנוע ממקום למקום בזמן העבודה בצורה פשוטה ומהירה. זה חוסך עלויות וגם מאפשר להם לייצר תהליך עבודה הרבה יותר יעיל, מה שיביא בסופו של דבר לחסכון כלכלי. 

עוד דוגמא טובה, הוא בקרב ארגונים וחברות שמפעילים מקומות תיירותיים, או אפילו חברות שמארגנות סיורים בעיר או בשטח השימוש באיזי ריידר, יאפשר להם לנייד את האורחים שלהם ממקום למקום בצורה נוחה, בטוחה ופשוטה. 

זה פותח אופציה במקומות שונים לארגן סיורים וטיולים מסוגים שונים. גם פה, אפשר למצוא דרך כיצד לייצר הכנסה על ידי רכישת איזי ריידר. 

גורם נוסף שיכול להשתמש בה, הם בעלי מפעלים, מחסנים וכדומה. ראשית, אפשר להשתמש במוצר כפי שהוא, מה שיחסוך זמן ושימוש במוצרים יותר יקרים ומשמעותיים. 

שנית, אפשר לחבר אליו מתקן נישא עליו אפשר להעמיס ציוד וחומרים שונים. כך השימוש באיזי ריידר יהיה הרבה יותר פרקטי עבורם. 

במילים אחרות, לא רק שחוסכים עלויות דרך רכישת איזי ריידר, אלא אנחנו יכולים גם לייצר הכנסות בדרכים שונות. זאת כמובן בהנחה ואנחנו יודעים איך להשתמש בו בצורה יעילה ונוחה לכל צורך שהוא. 

איזי ריידר בפעולה

כיצד לרכוש איזי ריידר בצורה חכמה ובמחיר משתלם?

אנחנו יכולים למצוא, כאמור, מתקני איזי ריידר במחירים שונים, מרביתם נעים כאמור סביב אלפי שקלים ולמעלה מכך. 

אך בשביל שהרכישה תשתלם, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע אותה. לשם כך, עלינו לעשות סקר שוק מקדים, בין אם זה סקר לגבי סוגי המכשירים ובין אם זה סקר לגבי העלויות, בין אם זה האם לרכוש איזי ריידר חדש או יד 2 וכן לגבי אופי השירות שאנחנו נקבל עבור המוצר

לגבי המכשיר, עלינו לבחון כיצד הוא בנוי, מה המשקל שלו, אורך, גובה, כולל בעת קיפול, כמה זמן הבטרייה נטענת ולכמה זמן היא מתאימה ועוד. כל דבר קטן יכול להשפיע על היכולת שלנו להשתמש במוצר וכן יכול להשפיע על איכות המותר. 

לגבי המחיר של האיזי ריידר, באופן טבעי אנחנו נבחן מי מספק לנו את המוצר בתנאים הטובים ביותר מבחינת תשלום. כמה אנחנו אמורים לשלם, מה המחיר של המוצר בשוק, והאם הוא משתלם לנו ביחס למה שאנחנו מחפשים ורוצים לקנות. 

לגבי אופי השירות שאנחנו אמורים לקבל מהחברה, הרי שעלינו לבחון איזו אחריות אנחנו מקבלים על הקורקינט החשמלי למבוגרים עם 4 הגלגלים, איפה בדיוק נוכל לתקן אותו במידת הצורך וכל דבר אחר שקשור לתחזוקה של המוצר. מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון, האם אנחנו יכולים לרכוש במקום גם אביזרים נלווים עבור איזי ריידר ועבורנו אישית בתור מי שאמור להשתמש בו. 

אם אנחנו רוצים לקנות מוצרים נלווים שונים, החל מקסדה ואמצעי בטיחות שונים, ביטוח וכן גרר אותו אפשר לחבר לאיזי ריידר, עלינו לעשות את החישוב הכלכלי, כמה זה יעלה לנו ועד כמה זה באמת ישתלם לנו בסופו של דבר, ביחס למשך זמן השימוש במוצר וכמובן לאופי וסוג השירות שנעשה בו. 

מעוניינים לקנות איזי ריידר במחיר מנצח?

השאירו פרטים כאן או התקשרו ונחזור אליכם בהקדם!

Table of Contents