קורקינט חשמלי 4 גלגלים למבוגרים: הכירו את ה- EZ-raider

אם הגעתם לכאן, כנראה שמעניין אתכם לשמוע על הקורקינט החשמלי 4 גלגלים של איזי ריידר.

אין זה סוד, שיותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בעשור האחרונות בקורקינט, רגיל או חשמלי, לצורך נסיעה בעיר, באזורים מיושבים באופן כללי או בשטח.

ה EZ RAIDER הוא כלי נוח, פשוט, זול, חוסך את הצורך בשימוש בתחבורה ציבורית, רכב פרטי, או באמצעי תחבורה הרבה יותר מורכבים. 

איזי ריידר בפעולה

תתארו לעצמכם, שהייתם יכולים ליהנות מקורקינט חשמלי 4 גלגלים למבוגרים אך הרבה יותר איכותי, הרבה יותר מהיר, וכזה שאתם יכולים להשתמש בו לא רק בעיר אלא גם בשטח. 

קורקינט חשמלי 4 גלגלים בסגנון אחר שיאפשר לכם להגיע לכל מקום בצורה נוחה ובטוחה וליהנות מחוויה רכיבה ייחודית. 

זה בדיוק המטרה של איזי ריידר. קורקינט חשמלי 4 גלגלים שנכנס לשימוש בישראל בשנים האחרונות, ודומה, מצד אחד לקורקינט, אך מצד שני, מזכיר במעט טרקטורון קטן, בוודאי אם בוחנים את היכולות הטכניות שלו. 

לכן, גם אפשר להשתמש בו על גבי משטחים שונים, ולא חייבים לנסוע איתו אך ורק בעיר אלא אפשר גם בשטח. 

למה אנחנו מתכוונים, כשאנחנו מדברים על איזי ריידר? 

איזי ריידר, הוא למעשה כלי חשמלי אשר מכיל 4 צמיגים בינוניים אך עבים וחזקים, שניים מקדימה-שניים מאחור, כאשר מי שמשתמש בו יכול לבחור האם לעמוד או לשבת, באזור המיועד עבורו. 

זהו כלי שכולל פונקציות שונות לצורך נסיעה וכן לצורך בטיחות והגנה. 

ניתן להגיע איתו, למהירות של 40 קמ"ש עד 80 קמ"ש. זה אחד הדברים שמבדילים בינו לבין קורקינט רגיל או חשמלי. 

מעבר לכך, מדובר על קורקינט חשמלי 4 גלגלים שמאוד בטוח לשימוש, מאוד נוח ואפקטיבי לצרכים שונים. כמו שציינו, ניתן להשתמש בו גם בעיר, אך גם באזורים אחרים, בין אם זה בחוף הים, יער, פארק ועל גבי משטחים שונים באזורים מיושבים או פתוחים. 

אחד הדברים הייחודים בEZ RAIDER הוא, מדובר על כלי שיכול להחזיק מעמד שנים רבות, לא לצבור בלאי ועל כן אפשר להשתמש בו בלי חשש שיהיה צורך לתקן אותו לעיתים תכופות או להחליף אותו בכלי אחר. 

עוד נקודה שעומדת לזכותו, כפי שציינו, מדובר על כלי חשמלי, כלומר הוא איננו צורך דלק וחומרים מזהמים אחרים, ניתן להטעין אותו במשך מספר שעות ואז להשתמש בו לנסיעות שונות. 

מעצם העובדה שהוא לא צורך דלק אלא מבוסס על חשמל, אז גם ההוצאות שלו הן הרבה יותר נמוכות מאשר כלים אחרים. מעצם זה שהוא לא דורש חומרים שונים, אז גם הבלאי שלו נמוך מאוד. 

מעצם זה שהוא לא צורך דלק או חומרים אחרים אלא מבוסס על חשמל, אז הוא גם נחשב לכלי ידידותי לסביבה.

זו אחת הסיבות שהרבה מאוד אנשים מעדיפים להשתמש בו, בוודאי לנסיעות בתוך העיר, במקום לנהוג ברכב פרטי או להשתמש בתחבורה ציבורית. 

לפני שנסביר מי יכול לעשות שימוש בקורקינט חשמלי של מבוגרים של איזי ריידר זה ולאיזה צורך, חשוב להדגיש, אפשר לנהוג בו החל מגיל 16, אין צורך ברישיון נהיגה ואין צורך בטסט.

מה שכן, כל מי שבוחר להשתמש בו, צריך להרכיב קסדה ורצוי שהוא גם ישתמש במגנים לברכיים ולידיים. כך הוא יהפוך את הנסיעה להרבה יותר בטוחה. 

באילו מצבים ולאילו צרכים אפשר לעשות שימוש בקורקינט החשמלי 4 גלגלים של EZ RAIDER?

כאמור, האופציה האידיאלית לשימוש היא נסיעה בעיר. נסיעות קצרות או ארוכות. 

במקום להתנייד עם רכב פרטי על כל המשתמע מכך (הוצאות, פקקים, חיפוש חנייה) או בתחבורה ציבורית (המתנה ובזבוז זמן, הוצאות, לוחות זמנים, דחיסות). הרבה יותר פשוט להתנייד עם קורקינט חשמלי למבוגרים מבית EZ RAIDER ובוודאי הרבה יותר מהיר ונוח. 

מעבר לכך, כל מי שרוצה לצאת אל טיולים בשטח ישמח להשתמש בקורקינט חשמלי עם 4 גלגלים כמו איזי ריידר.

איזי ריידר

הוא אפקטיבי וקל לתפעול עבור סוגי משטחים שונים, ניתן להגיע איתו למקומות שבאמצעות כלי רכב או כלים אחרים אי אפשר להגיע, הוא חוסך את הצורך בהליכה או בשימוש באמצעים שונים. 

צריך לציין, כל מי שמעוניין לקנות איזי ריידר, צריך לבדוק שהרכב שלו מספיק גדול בשביל שהוא יוכל לאחסן אותו בתא המטען או במקום אחר. יש לבקש הוראות והסברים, כיצד ניתן לקפל אותו בצורה נוחה לפני שמכניסים לרכב ואיך אפשר להוציא אותו ממנו, מבלי שיקבל מכות או יישרט. 

כמו כן, אפשר לעשות שימוש נרחב בקורקינט חשמלי למבוגרים של איזי ריידר לצרכים מקצועיים. למשל, אם רוצים לארגן קבוצות של סיורים באזור מסוים, אז אפשר להשתמש באמצעי זה בשביל להתנייד ממקום למקום. 

גם בעלי מקצוע בתחומים שונים יכולים לעשות בו שימושים שונים, אם הם עובדים במתחמים סגורים. היתרון של איזי ריידר כאן הוא, שניתן לחבר אליו עגלה מאחור, עליה ניתן להציב ציוד וחומרים במשקלים שונים. 

חשוב להדגיש, איזי ריידר ניתן לרכוש בחנויות שמיועדות לכך, אתרי אינטרנט אשר מוכרים את המוצר עם אחריות מלאה, ניתן לרכוש אותו חדש, יד ראשונה, וכן ניתן לרכוש איזי ריידר יד 2 מחנויות ואתרים שמתמחים בכך. 

בכל מקרה, לפני שרוכשים איזי ריידר, חשוב לבדוק כמה איזי ריידר עולה, איזו אחריות מקבלים על המוצר, וכן האם ניתן לרכוש במקום ציוד מותאם לשימוש באיזי ריידר בעיר ובשטח. 

קבלו הצעת מחיר לרכישת איזי ריידר מהמפיץ הרשמי בישראל

השאירו פרטים כאן ונציג המכירות שלנו יחזור אליכם

Table of Contents