פיינטבול במודיעין – Extreme City

אחת הדרכים הטובות והמהנות ביותר לבלות עם בני משפחה, חברים או עם כל קבוצה של אנשים, היא בעזרת זמן איכות אשר יגולם בחוויה יוצאת דופן, חוויה שאנחנו לא יכולים למצוא וליהנות ממנה כל יום ובכל מקום. 

דוגמא טובה לכך זה משחק פיינטבול אשר הפך עם השנים לאחר המשחקים הפופולאריים ביותר, הן בקרב משפחות, חברים, עובדים וקבוצות אחרות.

אם רוצים ליהנות ממשחק זה, יש למצוא את המקומות הנכונים בהם ניתן להשתתף בו. למשל, מתחם פיינטבול במודיעין אשר שייך לחברת אקסטרים סיטי, יכול להתאים לכם. 

במתחם פיינטבול מודיעין, תוכלו למצוא את האווירה הנכונה ואת התנאים המתאימים על מנת שתוכלו ליהנות, בין אם אתם בוחרים להגיע למתחם במסגרת אירוע משפחתי, אירוע חברתי, יום כיף או לכל עניין אחר.

היופי במתחם פיינבול מודיעין של Extreme Cityr, הוא מספיק גדול ואיכותי בשביל להכיל כמות גדולה של אנשים והוא בהחלט מאתגר בשביל שכל המשתתפים ייהנו וימצאו עניין במשחק. 

מה זה בכלל פיינטבול?

לפני שנסביר מה יש במתחם פיינטבול במודיעין של חברת אקסטרים סיטי ולמה משתלם לפנות אליו, חשוב להבין מה זה המשחק ולמה הוא פופולארי כל כך, בקרב צעירים ומבוגרים. 

פיינטבול זה משחק מלחמה בצבע. המשתתפים מתחלקים לקבוצות, הם מקבלים רובי צבע, בגדים מתאימים, והתפקיד שלהם זה פשוט  להילחם אחד בשני, כשהמטרה היא לירות בכמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה ולהשיג את הדגל שלה. כמובן שהכל בתור משחק, לא בצורה אמיתית ולא באלימות. 

על פניו זה נשמע כמו משחק קל, אך ממש לא. מדובר במשחק שדורש הרבה ריכוז, משמעת, סבלנות, מהירות ויכולת פעולה ותגובה חדה.

המשחק דורש מהמשתתפים בו לייצר אסטרטגיות שונות ולהוציא אותן לפועל, הוא גם דורש מהם חשיבה שהיא איננה מהסוג שהם רגילים ומשתמשים בה מדי יום. בין אם זה בשביל לתקוף את הצד השני, בין אם זה להגן על עצמם ועל חבריהם. מי שמשחק לאט, מסורבל, לא חכם ולא מגיב מהר, עלול לצאת מהמשחק בהקדם ולשבת בצד. 

היופי במשחק פיינטבול במודיעין, כמו בכל מקום אחר, הוא שהאדרנלין זורם, והמשחק מחייב את המשתתפים לבצע פעולות ודברים שהם מיוחדים במינם, דברים שאי אפשר למצוא במשחקים אחרים ובטח לא בחיי היום יום.

בין אם זה הצורך לבצע תנועה בשטח בצורה חכמה, להיות כל הזמן ממוקד ומרוכז במה שקורה בשטח, לשתף פעולה עם הסביבה, לתכנן ולאלתר פעולות, לדעת לבצע הסוואה בשטח, כך שהגוף כל הזמן דרוך ומתוח, מוכן להגן על עצמו מפני ירייה של הצד השני. 

מה היתרונות של פיינטבול במודיעין עם חברת Extreme City?

היתרון של פיינטבול מודיעין על פני מקומות אחרים, בא לידי ביטוי במספר נקודות:

ראשית, המקום מציע לנו חוויה ייחודית, יוצאת דופן, בזכות הנופים, המרחבים הירוקים והאוויר המדהים השורר במקום. 

זו חוויה שאי אפשר למצוא בכל מקום. המתחם ממוקם במקום שיוצר תחושה נעימה לכל מי ששוהה בו ובוודאי לכל מי שמשחק במקום.

חשוב לציין, המקום משתרע על פני שטח של 3 דונם, עמוסים בכל מה שנדרש עבור משחק פיינטבול איכותי. 

שנית, המקום מאכלס את כל הציוד הנדרש, בין אם לצורך הסוואה ובין אם זה כשצריך להתחבא או לרוץ, לכוון על משתתף אחר או לירות עליו.

מי שמגיע אל המתחם, עלול לחשוב שמדובר במחנה אימונים צבאי ולא במתחם של פיינטבול מודיעין. עד כדי כך הוא איכותי ומקצועי. 

שלישית, הצוות במקום מתמחה בכל מה שקשור לארגון אירועים, ארגון קבוצות וכל מה שנדרש לצורך יום כיף, יום פעילות, בין אם זה לבני משפחה, בני נוער, חבר'ה לפני ואחרי הצבא, קבוצות עובדים ועוד.

כל מה שצריך לעשות זה לתאם עם הצוות, על כמות המשתתפים, מועד האירוע, מה בדיוק רוצים לעשות, וכך ניתן לארגן את האירוע בצורה מושלמת. 

צוות המקום של אקסטרים סיטי במתחם פיינטבול במודיעין, ידע לארגן את כל מה שצריך בשביל לייצר אירוע יוצא דופן, בלתי נשכח, אירוע שכל המשתתפים ייהנו ממנו ויישארו עם הזיכרון זמן רב.

צוות המקום גם ידאג לספק תיעוד עבור המשתתפים, כך הם יוכלו להראות לכל מי שהם רוצים, שגם הם השתתפו במשחק פיינטבול. 

ארבע, מדובר על מתחם שנמצא במקום זמין, נגיש, מקום אליו אפשר להגיע בצורה נוחה מכל רחבי הארץ. אחד היתרונות של מתחם זה, שאפשר למצוא בו וסביבו, עוד פעילויות רבות ומגוונות, כולל כאלה שחברת אקסטרים סיטי מארגנת ומספקת את כל הציוד הנדרש עבורם.

לכן, כל מי שרוצה יכול ליהנות לא רק ממשחק פיינטבול במודיעין אלא הרבה מעבר לכך. אפשר ליהנות מטיולים באזור, פעילויות של סדנאות שונות, אירועים עם שירותי קייטרינג בשטח, טיולי אופניים ועוד. 

לכן, מי שרוצה, יכול לארגן יום כיף שלם, מהבוקר עד הערב, עמוס בפעילויות, עמוס במשחקים וחוויות, יום כיף אשר ניתן לארגן בהתאם לקהל היעד, בין אם מדובר בילדים, בני נוער, חיילים או עובדים.

כל מה שצריך זה לאפיין את המשתתפים בצורה נכונה, לדבר עם הצוות של אקסטרים סיטי, לקבוע מועד ולהגיע ביום המיוחל עם אנרגיה ומצב רוח טוב. 

כמה עולה פיינטבול מודיעין

המחיר של משחק פיינטבול במודיעין הוא קבוע אך הוא תלוי בכמות הכדורים בהם בוחרים לירות. כל משתתף מקבל רובה, שכפ"ץ שיגן עליו מהצבע וכן כמות כדורים. 150 כדורים עולים 100 שקל, 200 כדורים עולים 120 שקל, 300 כדורים עולים 150 שקל. 

מעבר לכך יש את כל הנושא של השכרת המקום, שירותי קייטרינג וכל מה שנדרש על מנת שיהיה ניתן לארגן את האירוע עבור המשתתפים. 

המחיר הסופי ייקבע בהתאם לסוג האירוע ולאופי הפרטים שמבקשים מהחברה לארגן עבורו. לשם כך, יש לפנות אל צוות אקסטרים סיטי ולקבל הצעת מחיר מסודרת. 

קבלו הצעת מחיר לפיינטבול בלתי נשכח במודיעין:

Table of Contents