יום גיבוש לעובדים במתחם EXTREME CITY

מעסיקים רבים בוחרים לקחת את העובדים שלהם לימי גיבוש וכיף במקומות שונים. מדובר על יום גיבוש אחד, לרוב, במהלכו נערכות פעילויות שונות בהשתתפות העובדים,

כשלצידן נהנים העובדים גם מארוחת בוקר או צהריים מיוחדת, פעילויות כיפיות שונות, הרצאות ועוד. כל זה נעשה מחוץ למקום העבודה, מחוץ לשגרה היומיומית של העובדים. 

המעסיקים מרוויחים בכך שלושה דברים עיקריים:

1- העובדים נהנים וכך מתחזקת ההזדהות והנאמנות שלהם למקום העבודה,

2- הם מצליחים לייצר קשר טוב יותר בין העובדים וכן בין העובדים למנהלים,

3- כך נוצר מוניטין טוב יותר לעסק, בין אם זה בקרב העובדים ובין זה כלפי חוץ. 

אנחנו בחברת אקסטרים סיטי, מציעים לעסקים וחברות בסדרי גודל שונים, אופציות שונות לארגון ימי גיבוש לעובדים. לרשותנו מתחם רחב ומגוון ביער בן שמן, שם אפשר ליהנות מפעילויות מגוונות, אשר יכולות להתאים לכל חברה ולכל עסק.

הפעילויות מתאימות לכל גיל, לשני המינים, ואפשר לשלב ביניהן ועימהן, שירותי קייטרינג ושירותים נוספים. 

לפני שנסביר מה אנחנו מציעים ולמה משתלם לעשות אצלנו יום גיבוש לעובדים, חשוב לנו שתדעו, אנחנו מספקים שירות מלא ללקוחות שלנו, עוזרים בכל מה שקשור לארגון וכמובן מעניקים שירות שקוף ואמין לגבי כל פרט בתהליך, לשביעות רצונם. 

מה הפעלויות שיש אצלנו ביום גיבוש לעובדים?

אצלנו תוכלו ליהנות משורה ארוכה של פעילויות אשר יכולות להתאים, כאמור, לקבוצות מגוונות. כל מקום עבודה יכול לבחור מה רלוונטי עבורו, על פי סוג העובדים, כמות, גיל או כל פרמטר אחר. 

לייזר טאג

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר שאנחנו מספקים, נערכת במתחם לייזר טאג של אקסטרים סיטי.

המתחם דומה לשדה קרב אמיתי, כאשר המשתתפים מקבלים כלי נשק בהם יכולים להשתמש ולירות על שחקני הקבוצה היריבה לייזר, ובכך להוציא אותם מהמשחק. מדובר על מתחם מתקדם שמציע את כל מה שנדרש בשביל שיהיה ניתן להרגיש כמו בשדה קרב אמיתי. 

פיינטבול

בדומה ללייזר טאג, יש לנו גם מתחם שמיועד למשחק פיינטבול ביער בן שמן (ליד מודיעין), משחק של ירי כדורי צבע. אנחנו מציעים למשתתפים את הציוד המתקדם ביותר וכמובן מתחם ברמה הגבוהה ביותר. 

טיולי אייזי ריידר

אנו מציעים טיולי ריידרים בשטח עם מדריך במסלולים של יער בן שמן, בעזרת מתקן אייזי ריידר אשר מיועד, בין היתר לרכיבה בשטח. 

טיולי אופניים

טיולים שנערכים בסינגלים שונים ביער, אפשר לבחור מסלול לטיול אופניים בשטח על פי זמן ורמת קושי. הטיול נערך בעזרת מדריכים מקצועיים ואופניים שאנחנו מספקים למשתתפים. 

פעילוית ODT

מגוון פעילויות, סדנאות אשר נערכות בשטחים פתוחים. אנחנו מארגנים סדנאות בהתאם לרצון ולצרכים של המשתתפים. 

מתחם בריכה

מתחם ייחודי וכיפי, שמציע את כל הפינוקים אשר העובדים שלכם ישמחו לקבל. 

חשוב לנו להדגיש, אנחנו יכולים לספק לכם מגוון פעילויות על פי בחירה, לשלב בין הפעילויות השונות או לייצר עבורכם פעילות אחת שתימשך במשך כל היום, על פי בחירתכם. 

למה משתלם לכם לעשות יום גיבוש לעובדים במתחם Extreme City?

אנחנו בחברת אקסטרים סיטי, לא רק מציעים לכם אפשרויות רבות ומגוונות לארגון יום גיבוש לעובדים, אלא הרבה מעבר לכך. אנחנו מציעים לכם ניסיון, איכות, גיוון והכל במחיר נוח ומשתלם לכל כיס:

  • ניסיון – לחברה שלנו יש ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום. אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה בכל מה שקשור לתכנון וארגון, בין אם זה בכל מה שקשור להדרכה וליווי, ובכל פרט אחר שקשור לצרכים של הלקוחות שלנו.
    אנחנו עומדים לרשותם בכל עת, מהרגע בו הם פונים אלינו בבקשה לארגן יום גיבוש ועד לרגע בו אחרון המשתתפים עוזב את המתחם שלנו. 
  • גיוון – בניגוד למקומות רבים אחרים, כפי שאפשר היה לראות בסעיף הקודם, אנחנו מציעים ללקוחות שלנו מגוון רחב של אפשרויות. החל מפעילויות שנערכו במתחמים ספציפיים וכלה בפעילויות שנערכות באזורים שונים ביער בן שמן.
    הגיוון מאפשר לנו לספק ללקוחות, אפשרויות שונות לפעילויות על פי גיל, על פי אופי המשתתפים, וכן בהתאם לתנאי השטח ותנאי מזג האוויר.
  • אטרקציות – אנחנו מציעים לא רק גיוון בפעילויות, אלא גם אטרקציות שונות, דוגמא, אפשרות לארגן קייטרינג שטח לכל העובדים ובכלל לכלל המשתתפים ביום זה.  מעבר לכך, אנחנו מספקים גם מנגלים, ציליות, פינת זולה ועוד מגוון רחב של פריטים לצורך ארגון יום גיבוש. 
  • מיקום – כפי שציינו, אנחנו ממוקמים ביער בן שמן, מיקום מרכזי, גדול, מרווח ונוח להגעה מכל מקום. 
  • מחירים נוחים – כפי שנוכל לראות בחלק הבא של המאמר, המחירים שאנחנו מציעים נוחים ומתאימים לכל כיס. 

מה המחיר של יום גיבוש לעובדים אצלנו?

כפי שנוכל לראות מיד המחירים הם מאוד אטרקטיביים:

פיינטבול – 100 שקל עבור 150 כדורים. המחיר עולה ככל שכמות הכדורים עולה. המחירים של לייזר טאג משתנים בהתאם למשך זמן הפעילות וסוג כלי הנשק בו בוחרים להשתמש. 

המחירים של טיולי אייזי ריידר או אופניים, נקבעים על פי כמות המשתתפים, סוג הטיול ומשך הזמן שהוא נערך, לכן יש ליצור איתנו קשר ולתאם איתנו בכדי לקבל הצעת מחיר סופית

לסיכום, כפי שאתם יכולים לראות, אנחנו נארגן לכם יום גיבוש מלא ומקיף עם מגוון רחב של פעילויות ברמה הגבוהה ביותר. 

קבעו יום גיבוש שהעובדים שלכם לא ישכחו

השאירו פרטים למטה וקבלו הצעת מחיר משתלמת

Table of Contents