איזי רידר למכירה – רכישת EZraider [ןלא להתחרט על זה]

אם הגעתם לכאן, סימן שחיפשתם איזי ריידר למכירה. כל אחד מאיתנו היה רוצה להתנייד בעיר ובשטח בצורה נוחה ופשוטה. מזמן הבנו שבאמצעות רכב פרטי אנחנו לא יכולים להתנייד בעיר בנוחות, שלא נדבר על ההוצאות הכספיות שכרוכות בכך. 

גם אמצעים אחרים כמו אופניים או קורקינט לא תמיד יכולים לעזור לנו, בין אם זה בגלל חוסר הנוחות ובין אם בגלל שמדובר באמצעים מוגבלים באופן יחסי, לפחות בכל מה קשור למהירות התנועה או להיבטים אחרים. 

לכן, אנחנו צריכים לחפש אמצעי שיכול לשרת אותנו בצורה נוחה, בטוחה, מהירה וחסכונית, בין אם אנחנו רוצים להתנייד בתוך העיר ובין אם אנחנו רוצים להתנייד בשטח, יערות, שדות, חופים ומקומות אחרים. הפתרון הטוב ביותר עבורנו הוא איזי רידר. 

איזי ריידר הוא כלי מאוד ייחודי, אשר מזכיר במראה שלו טרקטורון, רק הרבה יותר קטן, הוא מאפשר לנו להתנייד על משטחים שונים, כאמור גם בעיר וגם בשטח, וכן אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה בטוחה, בין אם אנחנו עומדים ובין אם אנחנו יושבים. 

יתרון נוסף של איזי ריידר הוא, מדובר על מתקן שעובד באופן חשמלי. הוא לא צורך דלק, גז או כל חומר אחר, מה שהופך אותו גם לחסכוני וגם לידידותי לסביבה. 

היום אנחנו יכולים למצוא מתקני איזי ריידר למכירה במגוון רחב של מקומות, בין אם מדובר במקומות שמתמחים ספציפית בסוג כזה של כלי רכב ובין אם מדובר במקומות שמציעים מגוון רחב של כלים, וביניהם גם כלי ezraider למכירה. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים כלי מסוג איזי ריידר, ואיך אנחנו בוחרים את המקום ממנו נרצה לקנות אותו, חשוב להבהיר, מי שאיננו מכיר את הכלי ואיננו יודע כיצד הוא פועל, חשוב מאוד שיקרא עליו וילמד האם הוא מתאים לו ולצרכים שלו. 

מעבר לזה, מקומות מסוימים מציעים גם אפשרות לבצע נהיגת מבחן לפני שהם מציעים איזי ריידר למכירה ללקוחות שלהם. מומלץ לבצע אותה, בשביל לראות האם אתם מסתדרים ומרגישים בטוחים בזמן הנהיגה. 

מה חשוב לדעת בעת קניית איזי ריידר?

בעיקרון, צריך לשים לב למספר פרטים אשר יכולים להשפיע על חווית הנהיגה ובכלל על חווית השימוש בכלי:

ראשית, יש לבחון את איכות ומהירות הכלי. איזי ריידר נע בין 40 ל-80 קמ"ש, אך יש לקחת בחשבון איפה בדיוק משתמשים בו, מה תנאי השטח ועד כמה הם מתאימים לצורך נהיגה במהירות כזו או אחרת. 

שנית, יש לבחון את כל ההיבטים שקשורים לבטיחות השימוש בכלי. כולל היבטים שקשורים לאיכות הכלי, עד כמה הוא חזק, עד כמה אפשר לעבוד איתו בצורה נוחה ובטוחה. 

שלישית, חשוב לבחון את הנתונים הטכניים, גודל ומשקל. זה נכון גם בשביל לדעת עד כמה יהיה פשוט לנייד אותו, אך גם בשביל שיהיה פשוט לאחסן אותו ברכב או בכל מקום אחר. 

ארבע, לפני שקונים איזי ריידר למכירה, מומלץ מאוד לבחון את המפרט הטכני בשביל לדעת כיצד להתמודד עם בעיות שונות, אם במקרה יהיה צורך לטפל בכלי, כך או אחרת. 

חמש. האם לקנות איזי ריידר חדש או יד 2- למקרה ואתם מעוניינים לחסוך קצת בעלויות, ישנן ספקים שמציעים איזי ריידר למכירה יד 2, כך אפשר להנות מאיזי ריידר, במחיר מוזל יותר. אך יש כמובן לבחון היטב מהי הסיבה שהמוכר מעוניין למכור את ה-EZRAIDER, וכן לעשות נסיעת ניסיון בכדי לוודא שהכלי אכן תקין ב-100%.

כיצד בוחרים איפה לרכוש איזי ריידר?

כפי שאנחנו יכולים להניח, יש מגוון מקומות שמציעים איזי ריידר למכירה. בין אם מדובר על מקומות פיזיים, כלומר חנויות או אתרי אינטרנט שעוסקים בתחום. ההחלטה היכן לרכוש קורקינט חשמלי 4 גלגלים למבוגרים כזה או אחר, תלויה בשאלות שונות, אשר התשובות עליהן יכולות לעזור בתהליך קבלת ההחלטה. 

למשל, יש לבחון איזי ריידר מחיר. ניתן לעשות סקר שוק ולבחון את המחירים שהמקומות השונים גובים עבור דגמים מסוימים. 

כמה הכלי עולה?

בסוגיית מחיר האיזי ריידר, העלויות שלו נעות בין 30,000 – 45,000 ש"ח, אך כמובן שכל מקום משאיר לעצמו את האפשרות לדרוש מחיר כזה או אחר, על פי רצונו. חשוב גם לבדוק מה בדיוק מקבלים עבור מחיר שמשלמים. 

מלבד שאלת המחיר, יש לבחון גם את שאלת השירות. איזה סוג ואיכות שירות המקום מספק. למשל, האם הוא דואג לבצע משלוח של הכלי אל בית הלקוח או אל העסק, האם הוא מספק שירות תיקונים במידת הצורך, אחריות מלאה ולכמה שנים ועוד שורה ארוכה של פרטים שקשורים לאופי ואיכות השירות. 

זה כמובן מתייחס גם לשאלה, האם הצוות במקום ידע לספק את התשובות לשאלות השונות שמוצגות בפניהם.

צריך לזכור, מאחר ומדובר על כלי יחסית חדש בכלל ובפרט בישראל, אז יש לא מעט מקומות שנכנסו לתחום מתוך כוונה לייבא ולשווק את הכלי. 

על כן, מוטב לבחור מקום מוכר, ידוע, מקום שאפשר לסמוך עליו מניסיון העבר או מסיבות אחרות. כך אפשר להיות בטוחים שאכן מקבלים שירות ברמה גבוה וכן מוצר איכותי כמובן. 

כאשר רוכשים איזי ריידר, צריך לקחת בחשבון שהעלויות על המוצר אינן נגמרות ברכישתו. שכן בשביל שיהיה ניתן להשתמש בכלי בצורה בטוחה, אזי צריך לרכוש גם קסדה ומגני גוף מסוימים, רצוי גם לרכוש ביטוח נגד פגיעות גוף וכן ביטוח צד ג'. 

זאת על מנת להבטיח הגנה במקרה של תביעה משפטית מצד אנשים, אשר עלולים להיפגע בזמן הנסיעה. 

איזי ריידר בפעולה

איזי ריידר למכירה ולא רק למגזר הפרטי

איזי ריידר משרת לא רק את המגזר הפרטי אלא גם בתי עסק ובעלי מקצוע, החל מחקלאים, שליחים ובעלי מקצוע אחרים.

לכן, אם רוצים לרכוש כלים לעסק, צריך לבחון את היתרונות של רכישת כלי אחד או יותר. באופן טבעי, אם רוכשים כמות גדולה, זה אמור להבטיח חיסכון בעלויות, ובאופן כללי השירות אמור להיות שונה.

במקרה זה אמורים לקבל מהחנות או מהחברה, שירות אחר מאשר זה שניתן על ידם ללקוח פרטי אשר רוכש כלי אחד. 

לסיכום, רכישת איזי ריידר יכולה להיות רעיון טוב, אם יודעים מה לרכוש, איפה לרכוש וכמובן אם משתמשים בו בצורה אפקטיבית ונכונה לאורך כל זמן. 

Table of Contents